лазерна епилация мнеия

Nerede, çocuklar başarısızlık gibi hissediyorum yapmak umutlarını ve öğrenme sevgisini kırma ve öğrenmek için kendi içsel motivasyon yok ve eğitim onları kapatarak şefkat nedir?

Ortak Çekirdek az veya hiç alan testi olmuştur. Bu alandaki öğretmenlerin az girdi ile yukarıdan aşağı liderlerin öncelikle geldi. Çocuklar neden ihtiyaç ne danışılan ülke genelinde öğretmenler ve eğitim yöneticileri değil mi?Bizim okul öğrencileri hakkında bakım ve onlara öğretmek için biliyorum harika öğretmenlerin binlerce ve binlerce var. Biz bu özel öğretmenler deneyin ve zarar çocukları kurtarmak için on line onların çok yaşıyor koymak son zamanlarda birçok örneğini gördük. Herkes öğrencilerinin yararına çalışan sonsuz saatlerce bu öğretmenlere dinliyor?

Bu eğitim politikalarını etkileyen insanların En Yaygın Core, yüksek bahisli test, test hazırlık matkaplar, büyük sınıflar, destek hizmetlerinin yetersizliği ve öğretmenlerin aslında öğretmek için az zaman saat ve benzeri bir şey var, özel okullarda kendi çocukları var birbirleri ile işbirliği. Ve yine bu liderler bu politikaların diğer insanların çocuklar için harika söylüyorlar. Ikiyüzlülük Bu tür toplumumuzda sistemik ve siyaset, iş ve diğer alanlarda yaygındır. Onlar bizi geri kalanı için istediğiniz aynı kurallara ve koşullar altında faaliyet yok her alanda lider vardır.Bizim toplumumuzda pek çok kişi bıkmış ve standartlar bu ikili setleri hasta oluyorlar.