лазерна епилация пловдив мнения

Bu kez geçen hafta, ben bir dere üzerinde küçük bir ahşap köprü üzerinde duran ve başımın üstünde çam ağaçları tünemiş edildi birden iguana fotoğraf çekimi oldu. Ailem ormanda bizim yürüyüş devam cildinizi sadece dokunarak kanama, ve hangi yarayı tedavi etmek için bilinen hiçbir ilaç vardır yapacak bir “poisonwood ağaç” keşfetti. Sonra güzel sahilde kristal berraklığında su sıçramasına saat geçirdim ve kocam salyangoz sipariş nerede süslü bir akşam yemeği için kapalı gitmeden önce, hepimizin çevresinde doğanın güzelliği hayret ve çocuklar gurme onların yemek ile şarap gözlük çikolata süt içti lazanya.

Nerede geçen hafta oldu? Bahamalar, elbette 8. Yıllık Evde Eğitim Cruise, üzerinde! Ve bu ilk kez cruiser için, bir macera oldu! Ben basmakalıp parti seyir deneyimi farklı bir şey bulmak için umuyordum, ve ben bir cruise bunu yapmak ve bir Homeschool seyir daha çok ne olduğunu keşfetti.

Seyahat ve Gezi
biz Port Canaveral de gemiye Florida’ya sürdü Macera, gündemde kesinlikle. Çağrı Bizim portları Freeport ve Nassau, ve Küçük Stirrup Cay denilen kruvaziyer özel ada vardı. Biz korkunç zaten esas bir sanayi limanıdır Freeport, etkilendim, ama biz Nassau sevilen değildi. şehir aktivite ile kalabalık ve şehir de kalabalıktı lüks alışveriş etkileyici bir dizi olmasına rağmen liman yakınında aşağı saman piyasalarında Bahamalar ıvır zıvır için alışveriş yüzlerce turist vardı. Biz biraz yürümek ve kentin bazı görmeye karar verdi ve biz tüm alan korsan tarihi hakkında bir ton öğrendim beri kabul iyi değdi Korsan Müzesi, tur için durdu.