лазерна епилация пловдив мнения

Bu on onun değil … kolay geliyor. Bunun ilk örneği vb öğrenme, ses, görsel, bilişsel … farklı stilleri tüm sağlayan bir temel sınıf yapısını göstererek, bir öğretmen bu anlama görmek olacaktır .. Bir katı öğretmenin ders inşa etmek mümkün olacak planları ve cevap almak için kullanılan çeşitli sonuçlar ve yöntemler olabilir projeler.Sizlere her öğrencinin aynı öğrenir, bilir ve çoğu öğretmen büyük planlama ile sorun üzerinden bu bölümünü anladım, Ama kaybolmak ayrıntıları ve meydana gerçek eğitim için tek yol gerçekten öğrencileri bilmektir var.

Ben bu bölümde kanıt arıyordum, ben hakkında öğrenciye bir öğretmen konuşma, görmek isterim (örnek) Bana babana söyledim ve sanat müzeleri bir gezi aldı bu konuda size favori parçası neydi … hatırlıyorum gezi. Bu tür bilgiler de büyük journal konularda, ya da kamu konuşma projelerinden gelebilir. Öğretmenler pota kaşık çok olması gerekir.

Örnekler: aile dinamikleri, öğrenci anketleri, dergi projesi, kendileri hakkında sözlü raporlar, bireysel konuşmalar, okul faaliyetleri, kulüpleri, spor out bilgisi anlayışı,

Açıklama Yardımcısı: Eğer ALINIR gerçek dünya neye benzediğini biliyorum eğer gerçek dünya bağlantılarını yapma çalışır.

 

1c Öğretim Çıktıları Ayarlama

Bu bir öğrenci onlar yapacak değil, ne öğreneceksiniz ne olduğunu. Ben bir sanat öğretmeni olarak benim deneyim biliyoruz. Benim ilk birkaç yıl tüm projeler ve ne sonunda benziyordu üzereydik. Onlar büyük görünüyordu iken, neden ya da iyi bir proje olduğunu nasıl anlamadı fark etti. Projelerin daha problem çözme tarzı taşındı budur. Bu öğrenciye söylemek kolay oldu, ben bir çift ayakkabı çizmek istiyorum. Ama daha iyi bir proje başka bir ayakkabı yaptım bir şey yaptım ayakkabı yeni bir tarz, tasarım olurdu. Bu sadece bir not almak için bir şey yok, onları düşünmek yaptı. Onlar uçabileceğini yapılan ayakkabılar, onlar güç nasıl, o kanatlar, jetler, hava mıknatıslar … vb var mı varsa