лазерна епилация пловдив форум

Yani, ben hep öğretmenlerin iki farklı tipleri, kağıt üzerinde harika görünüyorsun ki bu ve sınıfın önünde harika görünüyorsun ki bu genellikle olduğunu hissettim. Öğretim parçası Hollywood aktörü, bölüm fizyolog ve bölüm Soğuk amca Mike olması gerekiyor. Bunu söylemek sebebi hepimizin bir etki yaratmak için gidiyoruz olanlar bizimle bağlayan öğretmen bakmak. Değişim hızı, doğru soruları sorarak öğrencilerin ilgi çekici ve öğretilebilir anlar sahip büyük bir öğretmen olmanın bir parçası ler vardır.

Bu büyük kısmı gerçekten gerçek talimat yoluyla müfredat hedefleri gerçekleştirmek nasıl başa sahiptir. İletişim anahtarıdır. Benim birinci yönetmen yardımcısı her zaman “sen onların dikkatini çekmek için kafa üzerinde durmak gerekiyor.” Siz sürekli onlar için bir gösteri koyarak gerekmez, dedi, ama onların dikkatini tutmak gerekiyor. İyi bir başlangıç, bir açılış sorusu, bir tartışma aracılığıyla bilgi Bir yorum sınıfı hareketli tutmak için tüm eğlenceli yolu vardır. Öğretmenler konu konularda heyecan ve duygu göstermek gerekir. Nasıl günlük eziyet kadar değiştirebilirim? Kendinizi nasıl delik değil mi? Öğrenciler sadece öğrencilerin yaptığımız hakkında gerçek ve tutkulu görmek bizim kişiliğini bulmak gerekiyor, öğrenmek istiyorum.

 

Onu yıkmak sağlar.

3a Öğrenciler ile iletişim

Örnekler: Eğer bu dersleri yapıyorsun Neden alıyorum net, gereksinimleri anlamak onlar, onu almak derse doğru kullanılan dildir yapmak ve önceki kavramları ve sonrası bilgi onların iyi öğrenciler için tanımlanmış sonuçlardır Bir öğrenci geçti.

Açıklama Yardımcısı : Eylemler ders planları sonra yüksek sesle konuşur.

 

3b Sorgulayan ve Tartışma Teknikleri Kullanılarak

Örnekler: iyi fikirler, yaratıcı ve zorlu konular, öğrenci, öğrenciler konuşma devralacak sağlayabilirsiniz öğretmen, öğrenci sürü yer ve katılımcı konuya bağlantı yapabilirsiniz.

Açıklama Yardımcısı: konuşma Jumpstart ve kaçmaya izle.