лазерна епилация пловдив цени

Kelimeler nedeniyle beklentinin gücü kendi kendini besleyen kehanetleri için tohum gibi olabilir. Yani kelime bir göz atalım “Ortak Çekirdek.”

“Ortak” kelimesi için bir tanım “özel kalite” dir. Diğer bir deyişle “sıradan”. Roget en Thesaurus göre kelime için bazı eş “ortak” “standart, günlük, sıradan sıradan, monoton olan, vasat, çalışma görümüdür-değirmen ve harcıâlem “. Zıt Bazı “, soylu, mükemmel, orijinal, sıradışı, nadir, olağanüstü dikkat çekici, değerli ve nadir” dir.Senin “çekirdek” ya da özü ve tercih ediyorum bu vakıf olmak?

Are Ortak Çekirdek Devlet Standartları (CCSS) bir boyut sıradan öğrenci ve Alışıla üretecek tüm yaklaşımı uyuyor? Eğitimin amacı tüm kişi geliştirmek ve bireylerin içinde benzersiz potansiyelini uyandırmak için olması gerekmez mi? Bireyselleşme antitezi standardizasyon değil mi?

Einstein Ben otomobil standartlaştırılması inanıyorum “dedi. Ben insan standartlaştırılması inanmıyorum. Hayal gücü bilgiden daha önemlidir “O da,” dedi. “Einstein’ın en büyük keşiflerinden çoğu onun hayal kullanımından geldi.