лазерна епилация пловдив

Geniş bir plan … Okul geliştirilmesi.

Etrafında okula dönüm başlamak için yerinde bu biri olarak ayrıntılı olarak Tamam, nasıl bir sistem alabilirim?Peki ben burada gider nasıl anlatmak istedi, bu yüzden oldu.

 

Adım 1: Okul Geniş giriş.

İlk adım okulun ilk birkaç gün ‘Bu programı başlayacak ve birkaç küçük parçalar halinde personel kırmak olacaktır. Ben bir 15 ila 20 dakikalık bir bakış daha sonra yeterli olacağını düşünüyorum. Toplantının sonunda bir bağlayıcı ile öğretmen arz ve yaptıkları her şeyi ile doldurmak için isteyin. Vurgu hiçbir şey bırakmak değil.Görmek istediğiniz söyle; sunumlar, vocab levhalar, ders planları, günlük girişleri ve başka bir şey, sınıf süre içinde kullanabilirsiniz. Onlar kalkıp tamamen her şeyi unutmak hemen önce ve sadece onlara söyledim. Onları şimdi bir faaliyet, bir ay içinde bu kitapları kullanarak olacak bildirin … “yukarı kötü çocukları onları doldurmak utangaç olmayın!”

Ben öğretmen ve idare ile ilgili bir şey öğrendim varsa, o öğretmen admin fikirleri kaybolup bekliyoruz var. Ben eski bir öğretmen tarafından ve öyle çoğu durumda bu kavramı söylendi.