лазерна епилация форум

Bölüm 1e bu eti ve patates ve diğer klişe tabloların bir sürü Burada kullanılan olabilir, tüm büyük resim hakkında olduğunu. Ama sonunda, bu arada tüm programın çalışmasını yapmak için aşağı gelir. Bu programın başka bir görev bağlantıları yapmanıza olanak sağlar ve daha sonra tüm boşlukları doldurur. Ben bu gerçekten iyi yapmak, bir şey olduğunu söylemek gerekir. Ben müfredat yazma seviyorum, ben hep birlikte çalışıyor ve projeler dersler ve görevler arasında sağlam bir geçiş ve yolunu yapar nasıl görmek için seviyorum. Bu arada senin kaynakları, ders planları, web siteleri, konferanslar ve her şeyi birleştirir. Ben “Öğrenme Yolculuğu” adlı açıklama o kadar ciddi değildi denilen bir arkadaşım vardı, ama aşağı ana fikri var mıydı.

 

Örnekler: kaynaklar, ders planları, web siteleri, konferanslar, çalışma yaprakları, çan faaliyetleri, okuma ve matematik stratejileri … Kİ TÜM BİRLİKTE ÇALIŞIYOR!

Açıklama Yardımcısı: Büyük resim var …

 

1f Tasarımı Öğrenci Değerlendirmeleri

değerlendirme bölümü muhtemelen en öğretmenler için kötü. Ben de bu bir mücadele biliyorum. Eğer eğitim düşündüğümüzde, biz son proje veya test için onları hazırlamak çok fazla zaman harcamak. Biz ihtiyaç duydukları tüm bilgileri oluşturmak ve sonunda, pek çok durumda biz sadece onlara bir not vermek ve orada biter.Ben daha yapıyor olması gerektiğini biliyorum, ama ben o çoğumuzun okul ile nasıl gitti düşünüyorum. Sizin sınıf geribildirim oldu. Ben, bu neredeyse bir “hayır yaa” … belge olur çünkü, kelime tablosunu nefret biliyorum. Yıllar geçtikçe ben daha bir değerlendirme tablosunun önemini anlamak için öğrenme edilmiştir. Bu daha sonra proje bizim için gitti nasıl yansıtan çok farklı değil. Birçok kez, bir öğrencinin gerçek geribildirim bir not almak, ve dediğim gibi, ben öğretmen eğitim planlama sisteminin bu bölümü başarısız inanıyorum.

Örnekler: değerlendirme listeleri, eleştiriler, dergi yansımaları, proje ifadeleri, proje sonrası yansımaları ve öğretmen / öğrenci ilişkileri ve konuşmaları.

Açıklama Yardımcısı: Yorumlarınız bizim dostumuzdur.