лазерна епилация

Tamam, böylece yağ değişim dersi ile başlar sağlar; neden yağını değiştirmek gerekiyor? Ben bir teknik cevap alırsınız eminim. Bu ders planı, sunum ya da video nerede sonraki soru. Bilmek önemlidir Başka ne olurdu?Öğrenciler farklı yağ oranları arka plan biliyor musunuz, onlar ömrü ne tür alabilirim? Neden yıkmak mı? Ne sürtünme vs ısı bilimi? Onları tanımak için eğlenceli olacağını bu konu hakkında kendi herhangi bir tarih var mı?

Etki ve alt bölümlere dağılımı:

Ben Örnekler ve Açıklama Yapanlar ile personeli eğitmek yardımcı olmak için sözlü listeleri ve tedavileri hakkında bir fikir kullanmaya çalışıyorum.

İçerik ve Pedagoji 1a Bilgi:

Tüm öğretmen onları öğrencilerin görevle ilgili birden çok nedeni, kavramları, arka planlar ve fikirler görmek yardımcı olmak için diğer bilgi bulur görmek isteyen ilgili. Ben öğretmen yöneticileri kanıt görmek gerekir onlar, biz bunu ancak söyleyebiliriz hiç eminim.

Örnekler; bizzat geliştirilen çalışma yaprakları, çalışma kılavuzları veya beklentisiyle yaprak, kaynakların öğrencilerin kullanımı için, dergi konularda dergi makaleleri, açık uçlu problemleri ve tartışma konuları ve ders testleri sunumları.

Açıklama Yardımcısı : Görev var neden sadece görev bilgilerini genişletin, ama.