лазер център пловдив цени

Ben tasarlanmış ders planları problem çözme arıyor olurdu, öğrencilerin hata yapmak ya da gerçekten öğrenmek için meydan gerekir.

Örnekler : değerlendirme listeleri, proje çıktıları, öğrenci portföyünün, geri ön planlama, açık uçlu problemler, sadece cevaplar, proje eleştiri ve tartışmalar meydan okuyor.

Açıklama Yardımcısı : Ben yine bu hata yapmaz biliyorum … Ben dersimi bu sefer öğrendim.

 

Kaynakların 1d Gösteren Bilgi

Bu bölümün delil ararken, o aşağı gelmek ne ve nasıl … Bir öğretmen bir ayar kadar profesyonel bir web sitesi hakkında konuşmak istediğini söylüyorlar. Eğer sınıfın önünde oturmak ve mevcut web sitelerinin örnekler göstermek olabilir emin. Yoksa bir dış tasarımcı durdurmak ve o / o kendi web sitesi ve çalışan almak için ne yaptığını hakkında konuşmak olabilir. Bu aynı zamanda başlamanıza, ya da yardımcı olabilecek web siteleri ile bunları sağlamak için nasıl okuma örnekleri ile sınıf sağlamak için bir fırsattır. İyi bir öğretmen, derin kazmak ve ekstra yardımı ile kendi öğrenci rehberlik öğreticiler, videoları ve kitapları bulabilirsiniz. Onları web üzerinde konuşmak ve aynı şeyi yapıyor olabilir diğer öğrencilerle bağlantı için orada topluluklar vardır. Bu büyük bir bölümü onlara olursa olsun onlar öğrendikleri düzeyinde veya stil büyümeye sağlayacak sınıfta kullanmak için doğru malzeme bulmaktır.

Örnekler: misafir konuşmacılar, çok düzeyli okuma malzemeleri, video eğitimlerini, pod yayınları, bloglar, öğrenci örnekleri, profesyonel kulüpleri ve eğitim olanaklarının bilgisi.

Açıklama Yardımcısı: Eğer gidiyoruz … Atı suya götürür, en azından iyi tattıracağız.