най-добрата лазерна епилация в пловдив

3c Öğrenme Öğrenciler Buluşturmak

Örnekler:  düşünme yüksek seviyede öğrenci projelerinde yer gerekiyor, öğrenciler, proje ilerleme hızı koştu ama hala tamamlamak için onlara baskı değil öğrenmek istiyorum.

Açıklama Yardımcısı: Ders steroid planlıyor.

 

3d Öğretimde Değerlendirmeyi Kullanma

Örnekler: projeler üzerinde öğrenci ilerleme yakından bakmak tutarak, kendi projeleri boyunca içerik bilgisinin kanıtı arıyor, öğrencilerin çalışmaları hakkında orada kendi değerlendirmelerini yapabilir.

Açıklama Yardımcısı: Onun tüm aracılığıyla takibinde.

 

3e Gösteren Esneklik ve Duyarlılık

Örnekler:   öğrencilere onlar, seçim vesilesiyle yükselmeye fırsat görerek, yaklaşım gibi bir oyunda bazı aktiviteler, öğrencilerin güven gidip görebilirsiniz bazı projeler, öğretim kez sağ karışımı bulmak vererek.

Açıklama Yardımcısı: Gün yakalayın.

 

Alan 4: Mesleki Sorumluluklar
Öğretimi yansıtan 4a
Doğru Kayıtları bakımı 4b
Aileler ile iletişim 4c
Profesyonel Toplum Katılım 4D
4e Büyüyen ve Gelişen Profesyonel
Profesyonellik gösteriliyor 4f

 

Alan 4 Bence eğitimin iş tarafıdır. Biz gerçekten teknoloji okullarda özellikle yapmak istemiyorum tüm malzeme ile ilgilenir. Bu profesyonel oyunculuğa güncel ve kaldıkları, kayıtlarının tutulması, evrak izi ile ilgilenir. Ben tüm olağanüstü derecelendirme Alan 1, 2 ve 3, mutlu olurdu eğer hep söyledi. Ama, etki 4 … bu benim için büyük bir adım. Bu cumhuriyetçi oy sanatçı soran gibi. Ben her şey için yerde bir zaman olduğunu biliyorum, sadece öğretmenlerin doğru zamanda doğru şeyi yapmak umuyoruz zorunda.

 

Benim için Alan 4 başarılı 1, 2 & 3 gezinmeden asla olabilir.

Bu bölüm tamamen aşağı çekiç veya kek üzerine krema koymak ya listenin hızlı bir kontroldür. Bu alt başlıkların tamamı 6 değerlendirme kalanı iyi bir tutuş olmadan yerine getirilmesi mümkün asla. Ben olurdu tüm bu etki alanı için bir Bildirimi Yardımcısı sağlamak için … olsaydı SADECE SİZİN İŞ YAPMAK!