Aberdeen Üniversitesi


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/terriblenewsforterriblepeople.com/httpdocs/wp-content/plugins/geolocation-plus/geolocation.php on line 516

1495 yılında kurulan, Aberdeen Üniversitesi, modern öğretim ve öğrenme olanakları en iyi antik geleneği birleştiren, İngiltere’nin en seçkin uluslararası üniversitelerden biridir. Çevresinde 14,500 öğrencisi nüfusu ve 120 farklı ülkeden alınan öğrencilerin büyük bir uluslararası toplumu vardır. 650’den fazla birinci derece programları ile, üniversite yılda, dört Nobel ödülleri iş yürütülen veya Aberdeen başlamış için verildi, eğitim kalitesi ve araştırma için mükemmel bir üne sahiptir, ve.

Öğrenciler, 500 yıllık tarihinin köklü geleneğimiz çekti – ama biz buzlu gelecek sıkıca odaklanmış ve bilim, bilgisayar, mühendislik ve teknoloji, sanat ve sosyal bilimler birçok alanda ön planda olduğu, ve vardır 21. yüzyılda sıkıca odaklanmış disiplinleri kırarak. Bizim derece bir dizi yurt dışı öğrencilere çalışmanın bir sanayi yerleşimi yapma imkanı, ya da dönemi sunuyoruz, ve Mezunlarımızın% 97 iyi işler, araştırma mesajların ya da mezun altı ay içinde daha fazla çalışma içine girin.

Biz öğrencilerin emellerine ulaşabilmek ve onların yeteneklerini ve ilgilerini geliştirmek, hızlı bir şekilde yerleşmek yardım etmeye kararlıyız. Burada genel refahı, keyfi ve kişisel gelişim katkıda bulunacak araştırma akademik çıkarlarına uygun seçenekleri, sosyal ve eğlence etkinlikleri bulacaksınız. Biz de öğrenciler katılmak için, kendi radyo istasyonu ve haftalık gazete saymıyorum 150 spor kulüpleri ve toplumları var!

Biz öğrenciler için çok iyi öğrenme ve destek olanakları sunuyoruz. Biz İskoçya’da, Avrupa’nın en büyük kablosuz kampüs ve alanlarında bir dizi samimi ve uzman rehberlik sağlamaktadır Destek Servisi büyük ve en donanımlı kütüphanelerden birine sahip -., Akademik, kişisel, tıbbi ve mali

Müfredat Reformu: Fark
Aberdeen Üniversitesi ile çalışmalara girişmek için daha heyecan verici bir zaman olmamıştı. Amacımız daha bizim öğrenciler de desteklenmektedir sağlamak ve küresel pazar yerinde başarılı olmak için beceri kazanmak için fırsat var sağlamak öğrenme ve destek hizmetlerini geliştirmektir. Bu bizim  £ 28million Olimpik standart spor merkezinin tamamlanması, 21. yüzyıl için bir amiral gemisi kütüphaneye gelişimini ve öğrenciler için yeni bir müfredat uygulamalarını içerir.

Üst işverenler, meslek kuruluşlarının, akademisyenlerin, Hükümet, güncel ve aday öğrenciler, veliler ve öğretmenler ile nişan gördüm kapsamlı bir inceleme süreci, ardından Üniversitesi şimdi yapısı, içeriği, teslimat ve esneklik modernleştirmek için önemli adımlar atmıştır bizim Böyle Harvard, Yale, Melbourne ve Hong Kong gibi büyük uluslararası üniversitelerle doğrultusunda lisans programları. Bu kapsamlı yorum ve ortaya çıkan önerileri de olmak kritik düşünürler, etkili iletişimcileri ve aktif vatandaşlar iken, akademik mükemmel ve entelektüel esnek Üniversitesi terk Aberdeen mezunları yardımcı olacaktır.

Aberdeen Şehir
Aberdeen City hakkında 250.000 kişilik bir çekici müreffeh ve samimi bir topluluktur. ‘Büyük şehir’ deneyimi için yeterince büyük, öğrenci dostu Aberdeen kolay yolunuzu bulmak ve arkadaş olmak için yapmak için yeterince kompakt. Buna ek olarak, yaşamak için, temiz bakımlı, güvenli ve samimi bir yerdir.