Afrika Üniversiteleri

Özellikle nihayet evi terk ve üniversite giren nihai özgürlüğü sembolize Amerikan öğrencileri için, Afrika’ya taşımak ve uzak alınan bir üniversite öğrencisi olarak yeni keşfedilmiş özgürlüklerin bazı bulmak zor olabilir. “Ben arkadaşlarımla dışarı gidebilir, gece anne? Lüütfeeeen?” Örneğin, bir araç sürücüsü için değil bir anlaşma imzalamak, konservatif fazla giyinmek zorunda olabilir, ve bir ailenin yanında kalıyorsanız, eski dönmek lise alışkanlıkları. Ülkeye bağlı olarak, alkol de yasadışı ve karanlık tehlikeli sonra yalnız yürüyen olabilir.

Bu Afrika’ya taşımak ve uzak alınan bir üniversite öğrencisi olarak yeni-bulundu özgürlüklerin bazı bulmak zor olabilir … ama çoğu durumda, özgürlük bu kayıplar güvenliğinizi korumak için vardır.

Ayrıca, toplum bireycilik daha önemlidir, ve bu durumda kendiniz kadar yapamaz anlamına gelebilir. Çoğu durumda, özgürlük bu kayıplar var senin güvenliğini korumak, böylece kucaklamak yerine onlarla savaşmak için denemek için vardır.

Yurtdışında eğitim için Afrika’ya seyahat ederken bu yaygın hatalardan kaçınmak ve bol ilişkiler ve anılar sadece önce güzel kıtası tarafından memnun, ama aynı zamanda büyülü değil edeceğiz!

Afrika İlk kez yolcuları sık sık Afrika tüm off-grid, uzak olan bu yanlış kanı ve esasen orta yerde var. Bazı alanlarda hala tamamen küreselleşme ve dünyanın geri kalanından kopuk olduğu doğru olsa da, öğrencilerin yaşam sona erecek yerlerin çoğu düşünmek istiyorum daha bağlı bulunmaktadır.