Almanya da üniversite okumak

Bunlar, gerçek dünya problemleri çözme akademik öğrenme uygulamak diğer insanlarla birlikte çalışabilir başvuru tercih onların zaman yönetmek ve iş-yaşam dengesini elde.Tıka basa okullarda uzakta emekçi olan öğrenciler sınavlara mükemmel puanlar kaybeden savaş yüz almak için – tüm başvuruları olağanüstü sonuçlar var, bu yüzden onları yalnız istatistik dayalı öne için zor olduğunu. Onlar şimdi kendi anlatısını kontrol gibi daha dengeli bir yaklaşım ve kim iyi yönetilen müfredat programları aracılığıyla kendi çıkarlarını ve tutkularını keşfetmek Öğrenciler kendi eline kaderlerini alır. Almanya da üniversite okumak Bunun yerine sadece okullara istatistiklerinin bir listesini sunma, artık hayallerini ne olduklarını kim kendi hikayesini, kendi özgünlüğünü ve değerli başarıları anlatmak için olsun.

KIS Uluslararası Okulu , diğer birçok IB okullar gibi, müfredat dışı programlar için farklı bir yaklaşımı benimsemektedir. Anaokulundan mezun her üç IB programları çalıştırır IB Dünya Okulu, KIS fazla öğrenci merkezli olmak üzere kurulmuş gibi. derslik ve müfredat dışı programlar öğrencinin ihtiyaçları ve gelişimi etrafında döner. Aşırı kaygı üreten biri titiz ve zorlu bir program, ama böylece üç program okulu çalışan sayesinde, KIS IB Diploma akademik ve organizasyonel talepleri için öğrencileri hazırlamak için zaman vardır.Ayrıca tüm programları zenginleştiren ve okulun hedeflerini güçlendiriyor sınıf öğrenme dışında destekliyoruz.
Burada müfredat programlarına geleneksel bir yaklaşım ve bir daha ilerici bir yaklaşım arasındaki farklılıkları bir bakış: