Auburn Üniversitesi


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/terriblenewsforterriblepeople.com/httpdocs/wp-content/plugins/geolocation-plus/geolocation.php on line 516

 

Auburn Üniversitesi ölçekli kara, Deniz, ve uzay-hibe üniversite olarak meşale taşımak için birkaç kurumlardan biridir. Gibi, Auburn tarımında güçlü akademik ve araştırma programları, doğal kaynakları ve yaşamı ve fiziksel bilimler, mühendislik, yanı sıra mimari, iş, eğitim, ormancılık ve yaban hayatı bilimleri, insan bilimleri, liberal sanat, hemşirelik, eczane vurgular; fen ve matematik ve veterinerlik.
Auburn Üniversitesi, ülke çapında 19 yıl üst üste en iyi 50 kamu üniversiteleri arasında US News & World Report göre sıralanmış aktif içindeki sosyal tatmin edici ve eğitimsel amaçlı deneyimleri meşgul tüm öğrenciler için fırsatlar sunmaya adamıştır ve sınıf dışında. Kampüs faaliyetlerine katılım anlamlı ilişkiler oluştururken bireysel, takım çalışması, karar verme ve planlama gibi liderlik becerilerini geliştirmek için büyük bir fırsattır.
kampüste ötesinde, AU Alabama tarım, inşaat ve imalat sanayi için temel akademik destek sağlar ve birincil kaynak Alabama’in gelişmekte olan havacılık, otomotiv, mikroelektronik ve kablosuz teknoloji endüstrileri için eğitim ve araştırma. Auburn devletin ödenek üzerinde bir 7-1 dönüş – – ve insan sermayesi “bir 3150000000 $ etkisi Auburn’ün ekonomik etkisi, ekonomi üzerinde 1700000000 $ etkisi de dahil olmak üzere Alabama eyaletinde, bir 4850000000 $ ekonomik katkı sağlayan şekildedir. ”