Avrupada üniversite okumak

Mit # 3. Dakika temel kez-tabloları öğrenmek kolay yolu vardır.

Size matematik temelleri mastering kolay ve hızlı yöntemler söz eğitimciler güvenmiyorum. Bazı operasyonların sonuçlarını bulmak için nasıl anlamaya yardımcı olabilir ipuçları vardır, ama bir kez sonuçları ezberlemek yardımcı olabilir sihirli iksir yok. Geçmişte var, şu anda bir tane değil bir bütün (ve özellikle çarpma tabloları) olarak matematik öğrenme için bir kraliyet yol değildi ve ben böyle bir yol öngörülebilir gelecekte görüneceğini hayal edemez. Avrupada üniversite okumak Herhangi bir beceri master öğrencisi egzersizleri belirli miktar gerçekleştirmelisiniz. Çarpım tablosunu Mastering gayretli çalışmaları, belki, zorlu çalışma gerektirir. Bu çalışma sadece sonuçları ezberlemek, ama çok hesaplamaların farklı türde bunların kalıcı uygulama içermelidir. Biz bu işi ilginç ve üretken yapabilir, ama biz onsuz yönetemez. Ve böyle bir çalışma istenen hedefe (değil dakika ve hatta saat, şüphesiz) ulaşmak için zaman yeterince bol gerektirir.

Mit # 4. Modern matematik fikirlerin bir bilim değil, hesaplamada bir egzersiz olduğu için basit bir zihinsel hesaplamalar mastering olmadan yönetebilirsiniz. Rakamlara bir wiz olmak matematik başarı işareti değildir.

Ben pek de Yeni Matematik veya okul matematik görüntüle reformu Tüm Matematik tutma konusunda konuşurken bazı eğitimciler ima anlayabiliyorum. Biz, yeni konular eklemek iskambil kartları gibi onları shuffle, başka bir sınıftan diğerine taşımak, ancak matematik öğretirken biz sayılar olmadan yönetemez yapabilirsiniz.Noktaya kadar ben listeye böylece sayıların farklı türde, çözme denklem ile işlemleri mastering gereksizliğini ilan bir matematik müfredatı görmedim. Aritmetik ve cebir diğer temel konuları öğrenme Bu arada benim uygulama ve benim uzun ömürlü araştırmalar kararsız basit bir zihinsel hesaplama becerileri (100 sınırları içinde 20, çarpma ve bölme sınırları içinde toplama ve çıkarma) ile öğrenciler büyük zorluklar olduğunu göstermektedir . Tamamen becerileri hakim değil öğrenciler için matematik öğrenmek harfleri bilmeden okuma öğrenme benzer. Şüphesiz, rakamlara bir wiz olmak matematik başarı işareti değil, ama rakamlara bir cahil olmak matematik başarısızlık işareti olduğunu.