Avustralya dışında üniversite okumak

Bu tepkilerin her biri kendi kitabı ilham verebilir, ama biz birkaç hızlı yorumlar için razı olacak:

“NOKTA VAR NE? NEDEN IT YAPMAK GEREKİR?”

Bu soruyu sorar, çocuk ödevi için gerçek-dünya amacını anlamak için yalvarıyor. Onlar ödev sadece sınıfta öğretilen konu üzerinde pratik olmadığı anlayışı yardıma ihtiyacım var, ama sorumluluk geliştirmek için uygulama. Avustralya   dışında üniversite okumak Ödev eğlenceli olabilir, ama onlar istihdam ve zamanında bir projeyi tamamlamak zorunda zaman zaman tamamlanmasından gün için iyi bir uygulamadır olmayabilir. Bu fatura ödeme ve onların başının üzerinde bir çatı tutmak için bir uygulamadır.

Ödev yapmak kaldırma ağırlıkları kas inşa aynı şekilde sorumluluk becerileri oluşturmanıza yardımcı olur. Onlar sorumluluk geliştirmek beyinde tam anlamıyla programın nöron yolları. Gelişmekte “sorumluluk kas” doğrudan gelecekte daha fazla para kazanmak için kendi yeteneğini etkiler.

“BT ÇOK FAZLA ZAMAN ALIR!”

Öğrencilerin daha verimli ödev yapmak için stratejik öğrenme becerilerini bilmiyorum çünkü Ödev çok zaman alıyor. Onlar da manifatura ederken, ödev yaparken TV izlerken, ya da büyük bir zaman tahliye olan internette sörf ile meşgul “multi-tasking” vardır. Çocuklarınıza zaman yönetimi öğretin ve onları ödev süresini kesmek veya bir çalışma becerileri sınıfta onlara yardım kayıt becerileri çalışma.

“ÖDEV BİZİM familly savaşır NEDENLER.”

Ben birçok kez söylediğim gibi, ödev, bir öğrencinin ebeveyni (lar) üzerinde olan denetim büyük kolu olduğunu.Onlar oldukça onlar kontrol için çalışıyoruz farkında olmayabilir, ama onlar ne söylenmesinden sevmiyorum biliyorum.