Bilgi Çağında Kamu Yaşam Geleceği

Bizim politikacılar hükümetten kopuk ve hizmet ettikleri kamu haline gelmiştir, çünkü Amerikan siyaseti bugün skandalı ve ses ısırıkları üzerinde çalıştırılır. Geniş değişiklikler bilgi devrimi ve küresel ekonominin getirdiği – otuz yaşın altında ve Amerikalıların yeni “Seçim Generation” ile – Amerika’nın en merkezi, tek beden uyan tüm hükümet programları etkisi henüz.

Deneyim, bu büyük değişimler Amerikan hükümeti ve toplum için ne anlama geleceğini düşünmeye Birleşik Devletleri Başkanı ve Başkan Yardımcısı ile yakın bir çalışma ile yirmi bir şey olarak onun eşsiz noktadan kullandığı Andrei Cherny girin.Uzmanların elinden karar verme güç alarak ve sıradan insanların eline geri koyarak demokrasiyi genişleterek – Cherny ikna edici Amerikalılar hükümet Bir seçimi Devrimi talep geldiğini savunuyor.

Ama daha bireysel güç sadece daha fazla bireycilik anlamına gelmez. Cherny gerçekten interaktif hükümet hangi devlet yanıt ortak yararı için kamu adına bir artış taahhüdü ile karşılanmaktadır artış önermektedir.