Bilim ve Teknoloji Hong Kong Üniversitesi


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/terriblenewsforterriblepeople.com/httpdocs/wp-content/plugins/geolocation-plus/geolocation.php on line 516

Bilim ve Teknoloji Hong Kong Üniversitesi’nden bir mesaj

1991 yılında kurulan, Bilim ve Teknoloji Hong Kong Üniversitesi (HKUST) üst seviye eğitim ve araştırma adanmış uluslararası bir araştırma üniversitesidir. Öğretim ve özellikle de Hong Kong’un en sosyoekonomik gelişiminde yardımcı olarak, beşeri ve sosyal bilimler ile tamamlanmaktadır bilim, teknoloji, mühendislik, yönetim ve iş çalışmalarında araştırma yoluyla öğrenme ve bilgiyi geliştirmek için kendi misyonu kurulan, bu genç ve hırslı Üniversite ötesine gitti birçok çılgın rüyalar, uluslararası saygısı yüksek tırmanma ve sayısız ödüller ve övgü topluyor. 2014 yılında, HKUST tarafından 50 altında dünyanın en iyi 100 Üniversiteler 400 üniversite arasında 51 ve no.4 sıradadır Times Higher Education .

Bireysel Okulları ile ilgili olarak, HKUST da güçlü bir performans koyar. Mühendislik Fakültesi tarafından dünyanın en iyi 100 mühendislik ve teknoloji üniversiteler arasında No. 21 adlı Times Higher Education Bu Büyük Çin No 1 sıralanır 2013 yılında yayınlanan Dünya Üniversite Oylamaya. Onun çok aranan sonra Kellogg-HKUST Executive MBA (EMBA) programı, yüksek beklentileri arasında, aynı zamanda tepesinde Financial Times beşinci düz yıl EMBA küresel sıralamada.

Bir ‘mucize’ olarak yaygın selamladı, HKUST çarpıcı başarıları mucizevi hakkında gelmez. Onlar odaklanmış elit bir araştırma üniversitesi olarak Üniversitenin konumlandırma aşağı kaynatın;küresel kurumlar ve Çin’de geniş kapsamlı bağlantıları güçlü bağları; disiplinler arası çalışmaların savunuyor; düşünme, bugünün dünyasında girişimci ruhları güçlü ve yenilikçi güzelleşmek çok yönlü öğrencileri eğitmek olan bağlılığı; misyonu Advanced Study Institute kristalize bir küresel önde bilgi merkezi olmayı; ve son ama en az değil, University entelektüel ve akademik mükemmellik peşinde için cazip bir yer yapar deniz kenarında muhteşem bir ayar.

Çeşitlendirilmiş ve uluslararası öğrenme ortamı küratörlük meraklı, HKUST şimdi eve beş kıtada 30’dan fazla ülkeyi kapsayan 13.000 öğrenciye etmektir. Dünyanın en inanılmaz yetenekleri eklektik bir eğitim deneyimi için kampüse akın Oysa, kayıtlı öğrenciler artık dünya çapında 250’den fazla ortakları dahil Üniversitenin çeşitli değişim programları, katılarak onların ufuklarını genişletmek ciddi bulunmaktadır. Öğrencilerin uluslararası karışımı bir kenara, HKUST da seçkin akademisyenler ve etkili düşünürler için üstün araştırma ve mıknatısın bir kalesi olarak onun sözünü kadar yaşıyor. HKUST sürekli 2012 yılında% 44 Üniversite görür ulaşır Araştırma Grant’in Konsey’in yıllık rekabet Genel Araştırma Fonu egzersiz, en yüksek başarı oranını elde etti Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü (IEEE), üyeleri arasında adında 33 fakülte toplam hangi Hong Kong en yüksek oranlardan biridir. 2011 yılında, fakülte Çin Halk Cumhuriyeti, yerel yükseköğretim kurumları arasında en büyük payı Danıştay tarafından verilen bilim ve teknoloji en prestijli ödüllerinden arasında beş Devlet Bilim ve Teknoloji Ödülleri, hasat. HKUST altı Çinli Bilimler Akademisi öğretim yanı sıra, dokuz öğretim üyeleri de Ulusal Bilim ve Teknoloji Programları Uzmanı Veritabanı girdi.

Geçtiğimiz 20 yıl içinde yaptığı gibi HKUST, tüm alemlere en girmeleri seçilen disiplinlerde mükemmelliği aramak, gelecek yaratıcılar beslemek, yeni ufuklar sahte, yol ve tam anlamıyla bir fark yaratmaya devam edecektir, İleriye .