Binghamton Üniversitesi


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/terriblenewsforterriblepeople.com/httpdocs/wp-content/plugins/geolocation-plus/geolocation.php on line 516

 

Greenes ‘Guide tarafından “kamu sarmaşık” adlı Binghamton Üniversitesi, olağanüstü akademisyenler ve olağanüstü fakülte ile dünya standartlarında bir kurum olarak haklı bir üne ve milletin en canlı araştırma programlarından biri olan geniş disiplinler arası, uluslararası eğitim birleştiren olmuştur.

New York’un Devlette yer alan, Binghamton ABD (Çiftçi Sigorta Grubu) 5. en güvenli orta boy şehir olarak sıralanır. Binghamton, New York ve Philadelphia sadece üç saat; ve Washington DC, Boston, ve Niagara Şelalesi beş saat. Binghamton, destekleyici ödüllendirme ve eğlenceli bir uyarıcı konut kampüs olduğunu.

Binghamton, SUNY sisteminde dört Üniversite Merkezleri biri, bir araştırma ve Doktora altı okullarda Kurum sunan programları verilmesi: Fen Harpur Koleji, Topluluk ve Halkla İlişkiler, Hemşirelik Decker Okulu Koleji, Yönetim, Thomas Okulu Mühendislik ve Uygulamalı Bilim ve Eğitim Enstitüsü J. Watson Okulu.

Güney Asya Avrupa’dan öğrenciler için, Binghamton Üniversitesi hakkında daha fazla öğrenmeye ilgi, QS Advance http://www.topuniversities.com/qsadvance/contact irtibata geçiniz