Bosna da üniversite eğitimi

Bütün Kelime Bir impossiblity adlandırılan otomatisite öngörür

Özet: Sight Kelimeler, Dolch Kelimeler, Tüm Word Dengeli Okuryazarlık – çocuklar kelime-şekiller ezberlemek alarak başlayan tüm yöntemleri – ortalama çocuk tanıması mümkün olduğunu varsayalım (ve adını) şekillerine göre kelimelerin yüzlerce . Çocuklar bile anında, hızlı yapmanız gerekir – otomatisite denir bir yetenek. Bosna da   üniversite eğitimi Bu yetenek övdü ve web sitelerinin yüzlerce ve okullarda binlerce teşvik edilmektedir.Bu rutin çocuk otomatisite ulaşmak “zorunluluk” olduğunu söyleniyor.

Ben bu iddianın, bütün çocukların söylüyorum gibi, bir hasta şaka tür olduğunu iddia “Topu dunk öğrenmek gerekir.” Ben sadece Improve-Education.org için bu konuda kapsamlı bir analizini bitirdim.Parça başlar İşte nasıl ….

————————————————
“sırasında Son düzine yıl Eğitim Kuruluş Tüm Word geri adım attı, ya davrandı ve Dengeli Okuma Yazma denilen bir karma çanta yaklaşım çekildi. Bu, birçok devlet okullarında resmi pozisyondur.

Dengeli Okuryazarlık Bu vardiyada, Eğitim Kuruluş phonics çok daha büyük bir vurgu var miş. Değil ilerleme mi?Aslında bu iddia, genellikle bir yalandır. 220-sözcük Dolch Listesi – Çocuklar –with anlık hatırlama ezberlemek çalışarak okuma başlatmak zorunda olabilir çünkü. Çok az Sight Kelimeler hepsi, toplam öğrenmek için olsa da, sadece çok başında olmak olur. Sight Kelimeler böylece çocukların okuma arazi ulaşmak için geçilmesi gereken bir köprü vardır. Birçok diğer tarafa bunu yapmak, okuma yazma bilmeyen ve ya dyslexic sonu yoktur.

Web siteleri, uzmanlar ve binlerce okul kategorik çocukların Sight Kelimeler lâzımdır belirtiyorlar. Tipik olarak, bu iddiaları otomatisite denilen büyülü beceri elde etmek kolay görünüyor yapmak. Kolay mı? Jimnastik veya akıcı Rusça konuşan gibi, bazıları için kolay, Tabii. Ben olağanüstü anılarla sadece insanlar otomatisite elde edebilirsiniz ki karşı ediyorum. (Ben ispat edeceğiz gibi) Çoğu insan için bu hedef uzak serap olduğunu.

Burada neyle uğraştığımızı, bu şarlatanlık bir gerçekten tuhaf girdap otomatisite Mit olan merkezinde, olduğunu bana görünüyor. “