Bosna hersek amerikan üniversitesi

Tüm okul yıllar boyunca, gelecekteki başarısı için temelleri ortaya konmuştur. Sadece okuma gibi temel becerileri öğrenme öğrenciler, aynı zamanda eğitim değer öğreniyorlar vardır. Ama en önemlisi, onlar başarılı öğrenciler olduğuna inanıyoruz öğreniyorlar!

Öğrenciler tekrarlanan hayal kırıklığı ve başarısızlık karşılaştığınızda, onlar sevmediğim veya eğitim deneyimleri güvensizlik ile birlikte kendinden şüphe geliştirmek. Bu negatif görüşleri öğrencilerin üniversiteye ilkokul her düzeyde, öğrenmek ne kadar etkilemektedir!

Özel öğrenciler öğrenme ile üç büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz gerekir:

Öğretmenler ve öğretmenler her çocuk için aynı yöntemleri kullanın. Çocuklar benzersiz ve her kendi şekilde öğrenir. Bosna hersek amerikan üniversitesi Öğretmenler ve öğretmenler genellikle farklı öğrenme stillerini ele yaklaşımlarını değiştirmek nasıl anlamıyorum.

Öğretmenler ve öğretmenler sadece konu öğretmek. Akademik başarısızlık tekrarlanan karşılaşıldığında öğrenciler yatan temel becerileri başarılı öğrenciler olmayı eksikliği. Bunlar genellikle zaman, ya da ne gerçek sırları akademik başarısı için nasıl yönetileceği, en iyi çalışma yöntemlerini bilmiyorum.

Öğretmenler ve eğitmenler devam akademik başarısızlık öğrenilmiş çaresizlik kök nedenini adresi yok.Öğrenciler arızasından sonra başarısızlık karşılaştığınızda, onlar “. Öğrenemez” onlar “aptal” ve bir zihniyet geliştirmek Onlar hiç iyi bir öğrenci olmak vazgeçmek! Öğrencilerin başarılı inanıyorum Ama, onlar denemek başlar. Onlar öğrenebilirsiniz inanıyoruz, onlar çalışmaya başlar. Onlar etkileyici geleceği olabilir inanıyorum, onlar güçlü seçimler yapmak. Öğrenciler doğuştan zeka ve beceri inanmak hakkına sahip!