BOSNA HERSEK UNİVERSİTELERİ DENKLİK

Çocuğunuz veya öğrenci çarpmak öğrenme ise, iyi bir şekilde onları işe başlamak için sayım atlamak öğrenmek olduğunu.

 

Skip sayma sadece olandan başka bir bütün sayısına göre sayıyor. Bu ikişer ikişer saymayı atlamak, vb Örneğin ikişer ikişer, üçerli, ayak, tarafından sayıyor iki kez tabloları okuyarak aynı şeydir.

 

Yani çarpma çalışma sayfaları bakıyordu göre sayma atlamak öğrenmek için iskambil kartları kullanmanın faydaları nelerdir?

 

* Peki, bir şey için, o sıkıcı değil!

 

Aslında nesneleri sayma eğer * Başka için, size güveniyor ne duygu dokunsal deneyime sahip.

 

* Ve sayıları diyorsun aslında orada (bir sebeple -. Aslında bir şey sayma sonuçta)

 

* Yani atlama sayma ile, gördüğünüz, duygu ve işitme trifecta olsun. Üç şekilde sayıları deneyim.

 

* Ve eğlenceli olabilir. Eğer ikişer ikişer iskambil, diyelim ki, saymak çocuğunuza öğretmek ise, sadece s / o daha hızlı kartlar sayacaktır, ama s / onun / onun kafasında iki kez tablolarda kilitlenecektir

, sıkıcı çalışma sayfaları bakıyorum izlemek veya izlemek karikatürler onlara matematik öğretmek gibi bu tipik zayıflar faaliyetlerinin herhangi birini, anlamsız şarkılar, ya da bebek-tekerlemeler dinlemek zorunda kalmadan.

 

* Normal iskambil kartları (bazı yapmacık kiddie-matematik oyunları değil flaş kartlar veya kart) kullanmanın avantajlarından biri iskambil ömür boyu arkadaş kalabilir olmasıdır. Çocuğunuz onlar pandered ediliyor onun / zihninin arkasında o duygu olmaz bu yüzden onlar, yetişkin dünyada var nesnelerdir.

 

Akıllarını saygı edilirken Çocuklar hissedebiliyorum.  BOSNA HERSEK UNİVERSİTELERİ DENKLİK Eğer saygı olduğunu yöntemlerle onlara öğretmek ve bunun yerine onlara aşağı konuşmak, onların düşünme yeteneklerini teşvik çıktığında, bunları yapabileceğiniz en büyük iyilik biri yapıyor. Ayrıca çok kendiniz için bir tane yapıyoruz.