BOSNA HERSEKTE EĞİTİM

Ben Ortaokulu iken, ben bize bir yaz okuma listesini verdi cehennemden bir psiko-nazi öğretmen vardı. O sadece listedeki kitapların belli bir sayıda dışarı almak ve onlara raporları yapabileceğini söyledi. BOSNA HERSEKTE EĞİTİM Ben Tolkien’in kitaplarının hiçbiri listesinde olduğunu fark ettim. (Bu Altmışlı yılların sonunda oldu, ve “kitle popülariteye ilk dalgası oldu Yüzüklerin Efendisi ABD’de “)

Sadece “bitirdikten sonra Hobbit Ben listede kitap bir değişim eğer “, diye sordum” Yüzük Kardeşliği . ”

Ben soran Oliver Twist sanki “daha” Sadece o bana bir kepçe atmak etmedi. Ama yasaktı. Şimdi neden yeryüzünde bir öğretmen inisiyatif göstermek için bir çocuk korusun ki? Neden “alışverişi olamazdı Ring Bursudiyelim, için “,” Charlotte Web “? Biz ilkokuldayken muhtemelen üç kez bize okumak kitabı olmuştu. Ben listede şey okuma çakal çalışıyordu gibi değildi. Ben sadece Tolkien tarafından bir şey, bir kitap raporu sunmak edebilmek için, hepsini okudum olurdu. Sınıf arkadaşlarımdan hiçbiri henüz onu okumuştu, ama onları bir sürü bana anlatmak duymak sevdim ” Hobbit.

İşte ince bir şey onun sınıf arkadaşları açmak için ölüyor bir çocuktum, ama öğretmen onu rapor ve Sayın Bumble onu göndermek için hazırdı.

Mesafe Looking back öğretmen sadece Tolkien okumak olmadığını (siir), o olabilirdi (bu neredeyse kırk yıl önce), ve o tam kontrol üzerinde yoktu onu sınıfta bir şeyler bakan korkuyordu? Bu zaten benim teori.

Devlet standartları kontrol şeklidir. Bu nüfus, çok küçük bir kısmı için gereklidir. Onlar çocuğunuz için gerekli mi?Zorbalığına hakkında MathMojo.com bu ücretsiz yazı okuyun “Matematik Standartları” ve “Matematik Gerçekler”.