Bosna üniversite okumak

Sınıfta üstbiliş stratejileri kullanımı ile ilgili talimatlar okul tarafından kullanılan birkaç farklı öğrenci anketleri oluşur. Öğretmenler, öğrencilerin onlar olabilir öğrencilerin ne tür kendileri için tespit için teşvik edilir, onlar kullanabilir çözme stratejileri ne sorun, ne kütüphane ve diğer alanlarda görev alakalı malzemeleri bulmak için.

Öğretmenler öğrenciler için, rahat, destekleyici ve iletişimsel bir öğrenme ortamı sağlamak için talimat vardır. Bosna üniversite okumak Bir sınıf etkileşimi bu Araştırmaya katılan öğretmen öğrencilerin çoğu okula ya da ‘ev-konaklama aileleri ile yatılı evde yaşayan, evden uzak olan ve endişeli ve son derece ev hasta olabilir “dedi ve ne zaman şaşırmış ilk biz sadece öğretmenler değil … programa girer, ancak bu öğrenciler hala öğrenci / öğretmen ilişkisi korurken … zor olabilir için dinleyiciler, rehberlere ve arkadaş olmak zorunda. “(KA 2004 mülakat)

Dil Aspect dersi öğrenmiş olması bekleniyor:

Dilin çeşitli yönleri Uluslararası evinde tanık ESL sınıf etkileşim belirgindir. ders yazılı dili, aynı zamanda konuşulan dil değil sadece öğretimine verdiği önemi vurgulamaktadır. Öğrenciler ve öğretmen arasındaki Sözlü etkileşimler ders boyunca ortaya ve gerçekten öğrenen stilleri ve türleri çeşitli hitap. etkileşim gibi pasif mastar, nedensellik inşaat ve refleksif zamir olarak öğrencilerin gramer ve işlevleri öğretmektir. Kelime tanıttı ve öğrenilen beklenen evler, ev işleri ve meslek ile ilgili sözcükleri içerir.