BOSNA UNİVERSİTE

Stephen T. McClard’ın- Superiored.com”Herkes kendi özel meslek veya yürütmek için hayatta misyonu vardır; yerine getirilmesini talep somut bir atama, BOSNA UNİVERSİTE Orada o değiştirilemez, ne de hayatı tekrar edilebilir. Böylece, herkesin görevi bunu uygulamak için onun özel fırsat olarak benzersizdir. ”

Victor Frankl
Herkes, hayatında olursa olsun onların çok, hayat denen oyunda rol hareket edecek. Uzay ve zamanın çokluk karşı bakıldığında, bizim hayatımızı sonsuz sahnede kum taneleri vardır ama. Diğerleri öncü roller oynamaya görünüyor ise bu performans Bazı hayatlar görünüşte önemsiz bulunmaktadır. hayat bizim çok belirleyen faktörler gerçeğin bizim görünümleri tarafından yönlendirilen ve biz döküm için hangi üretim bizim büyük görünüm tarafından dikte edilir.
Her ruhun içinde bulunan ve her insan deneyiminin içinde kilitli, gerçeği henüz sabırla onun doğru biçimde ve kendi terimleriyle bulunabilir bekleyen, kendini gizler doludur. Gerçek, tüm sonra, tüm bilinçli çabaları ve zaman içinde ileriye hareket için motivasyon nihai sonu peşinde olduğunu. Gayrimenkul bu küçücük parça içinde yer alan, biz sabırla bizim geçersiz doldurmak ve evrene bakışımızı genişletebilir keşif küçük anları bekliyor, bizim varlığını eking, arama.
tatminsiz susuzluk anlamak ve gerçeği bizim varlığını veba ne olduğunu bilmek. Gerçeğin gölgeler alçakgönüllü anlaşılmış ve çabalarımız ve mücadeleler uygulanır Oysa, bizim sonlu varlığı olasılıklar sonsuz muhteşem dizi için potansiyel içeriyor.