BOSNA ÜNİVERSİTESİ FİYATLARI

Eğer parmaklarınızı dokuz kat tabloları yapabilir miyim?

Eğer öğrenmek zaman, yine dokuz için çarpım tabloları çizelgeleri bakıyorum zorunda kalmayacaksınız. En iyi bölüm sadece bu öğrenmek için saymak gerekiyor, olduğunu!

Eğer parmak yöntemini kullanarak pratik Ve eğer dokuz herhangi rakam çarparak bir vızıltı olacak ve “tahmin” ve sağ tekrar umarım zorunda kalmayacaksınız.

Sen asla unutmayacağım bir kaç basit adımda, şimdi öğrenebilirsiniz. Ama bunun bir koltuk değneği olmak anlamına gelmez unutmamalısınız. BOSNA ÜNİVERSİTESİ FİYATLARI Eğer parmaklar sizi dokuz ile çarpmak istediğiniz her zaman yapmak gerekmez noktasına almak için onu çok pratik gerekir.

Makalenin sonunda, sen bunu uygulamaya aşk yapacak eğlenceli bir şekilde bulabilirsiniz büyük, ücretsiz kaynak bulacaksınız, ve yöntem çalışır neden o da size öğretecektir.

En çarparak aşağı dönelim:

Öncelikle, sizin parmaklarınız her numaraya zorunda. Aşağı eller avuç içi, neredeyse dokunaklı başparmak ile sol kanattan başlamak ve L. küçük parmak çağrı “bir.” Sol yüzük parmağı size sağ pinky, elde edene kadar sol orta parmak “, üç” vb ise “iki” dir “On.”

Bu kolay oldu!

Şimdi, sadece içe bu sayı olan parmak viraj, 9 herhangi bir rakamı çarpmak. Eğer üçe dokuz çarpın olsaydı başka bir deyişle, siz “üç” (işte sol orta parmak) bend ediyorum. Elinize altında, içeriye doğru bükün.

Eğilmiş var parmak sol parmakların sayısını edin. Bunlardan ikisi olmalıdır. Yani onlarca var, olabilir, cevap verme nasıl var “yirmi-bir şey.”

Sonraki kaç parmak bükük var parmak sağ tarafında olduğunu fark. Bunlardan yedi olmalıdır. Yani, cevap verme, olacak kaç adet “yirmi yedi.” Var

Uyarı! – Bu kadar kullanılmamalıdır “hile.” Bir koltuk değneği yapmayın. Eğer ezbere “dokuzluk kat-tablolar” bilmek kadar uygulayın. Hala pratik bir veya iki gün sonra parmaklarınızı kullanmanız gerekiyorsa, o zaman gerçekten yeterli pratik değil.

Çoğalmaya öğrenmek için parmaklarınızı kullanarak bir “ana yöntemi” vardır. Sen sadece bir yöntem ihtiyacınıztüm farklı bir demet öğrenmek zorunda kalmazsınız, 6-9 sayılar “çarpma hileler.” Sen daha fazla bilgi bulabilirsiniz