BOSNADA EGİTİM

Gerçek sessizce dinleyecek olanların kulaklarında fısıldayarak, hakkında hareket. Sağ ve iyi ve saf olanın çağlar boyunca konuşuyor. BOSNADA EGİTİM Bu mütevazı filozof bir ses verir ve bilgi arayanlar için bir ışık parlar. Nesilden nesile birlikte geçti, onun aydınlatmaları çarpın. Pek çok isim tarafından çağrılan, sessizce bizim anlayış ve kontrol büyümeye izin onun bilgeliğini görmemektedir.
Alçakgönüllülükle bilgi ortasında ve diğerleri ve kendimizi iyileştirmek peşinde doğru aklımızı ayarlamak için: Gerçek bize tek bir şey soruyor.Bizi aramak ve potansiyeli olan sınırsız ve bol tohum derinliklerini erik olacak bir nesil için bekleyen vardır ödülleri keşfetmek için Hakikat sabırla bekler.Gerçek peşinde olduğunu, ancak anlam ödül. anlam ödülleri ve yaşamın peşinde gerçeği ilk çalışmalarına başladığından beri adam perili olan yaşlanmayan soruların cevabı vardır; Ben kimim ve amacım nedir? Gerçek tam kalbinde bu soruları cevaplamadan önce, bu bir beklenti vardır.

Yaşamın son nefesini gasp gibi, kafanızda aracılığıyla ne çalışacak? Eğer yaşam ve amaç ne düşünceler olacaktır oluşmuş olan? Bu andan, fiziksel hayatın nihai humbling anda size şaşırtıcı belli olacak – Ben kimim ve amacım nedir? – iki soru gerçeği hayatımızın cevap verecektir. Eğer son düşünce var gibi ya bu dünyada senin amacını yaşamış ya da tamamen amacını cevapsız anladıkları zaman, bu başkalarına yaşadığınız etkisi, anı fark hangi an olacak.