Bulgaristan tıp fakültesi

Tabii bana öğretmen hızla bu doğaçlama dersi değerlendirmek istedim. Zevk ile onlar benim isteklerine yenik istekli ve onların matematik dergi çıkardı ve her zamanki homurdanıyor olmadan yirmi numaralı ve zamanlanmış bir test üretmek olacağını inliyor.Ben rastgele sayıları denilen sessizce, melodi ve hızlı ve doğru bir şekilde kendi gerçekleri hatırlatarak rağmen, ben, şarkı öğrencileri fark ettim. Bulgaristan tıp fakültesi Onlar o gün onların başarı büyülenmiş ve müzik diğer çarpma faktörleri koymak bana soruldu. Beynim olanakları ile whirled gibi ben akranları ile paylaşmak için kendi ezgileri onlara meydan karar verdi. Ben şarkıların yelpazesi ile çok memnun oldu ve benim öğrencileri kolaylıkla kendi gerçekleri hatırlamak için oluşturulan rap. Ben sıkıcı çok daha derin bir düzeyde öğrenmelerini kolaylaştırmıştır “matkap ve öldürmek” eskiden teknikleri Onlar öğrencilerin odama öğretmen oldu.
Benim kendi deneyimleri ve arkadaşlarımın arkadaşları bu üzerine yansıtan, diğer öğretmenler, anlamlı ve eğlenceli, ilgi çekici roman öğrenme yapmak için kendi sınıflarında deneyebilirsiniz olasılıklarının listesini geliştirmişlerdir.
  1. Geçiş / Sınıf Yönetimi olarak müzik – okul öncesi “temizlemek” şarkı geleneğinde, müzik belirli bir zaman dilimi içinde bir göreve katılmak için öğrencilerin sinyal verebilir. Ile Yakity Yak Geri konuşun etmeyin onlar “ise, öğrenciler hevesli kağıtları ve çöp pick up sonraki konuya geçiş veya gün için ayrılmadan önce “. Yaşa uygun şarkılar kullanarak, her yaştan öğrenciler de aynı şekilde prosedürleri takip etmek müzikal ipuçları dinleyebilirsiniz.
  2. Müzik Sakin ve Katılacak – Müzik, yatıştırmaya uyarmak, ya da öğrenme katılmak için sınıfta öğrencilere heyecanlandırmak olabilir. Onlar tatilinden sonra ya da sabah rutin için heyecanlı gelmek gibi öğrenme ortamı girerken yumuşak arka plan instrumentals öğrencilere sakin olabilir. Kullanımı Good Day Sunshine Beatles tarafından, örneğin, enerji ve geri kalmış olan öğrencileri motive etmek ve güne başlamak için ekstra “güçlü” ihtiyacı olabilir.