Bulgaristan üniversitesi

Senin öğrencilerin her türlü kesintileri ile uğraşırken, bu bozulma için yanıt, ilk bozulma daha sınıfın geri kalanı için daha az müdahaleci olması önemlidir. Bu çok anlamda yanan tüm silahlar ile küçük bir kural ihlali tepki ve öğrenci ilk etapta yaptığı daha bir rahatsızlık daha oluşturmak için yapmaz. Bu nedenle,Bulgaristan üniversitesi onlar tüm sınıf için büyük ölçekli sorunlar tırmanacak önce sorunlar ele sağlayacaktır görev üzerinde herhangi bir öğrenci almak için 6 adım araya getirdik.

Kesintileri ile uğraşırken 1., küçük başlamak ve daha sonra gerekirse yolunuzu kadar çalışmak her zaman iyidir.Peki neden olduğunu küçük aksaklıklarla mücadele için adım bir basitçe göz ardı etmektir . Eğer öğrenci bir vermeyi red, onlar ateşkes ve vazgeçmek eğiliminde olacaktır böylece çoğu dikkat arama davranışı, bir izleyici gerektirir.

Adım bir başarısız 2. varsa, kullanan iki adıma taşıyabilirsiniz sözsüz ipuçlarını . Sözel olmayan ipuçlarını kullanarak size ders akışını bozmadan sorun çocukla başa çıkmak için izin verir. Tüm ders kesintiye ve ivme kaybetme değil iken elinizi yükselterek ya da dudaklarına parmağınızı yükselterek Çocuğu hitap ediyor. Bu işe yaramazsa Ancak, adım üç üzerine taşımak gerekir.

3.. Sorun öğrenciye yanında durmak sınıfta dolaşma varlığınız hissettim yapmak için bir yoldur . Eğer sorun alanı yanındaki hareket ederken öğretmek devam ederek bunu sorunsuz bir geçiş yapın. Hemen yanındaki öğretmen dışarı hareket çok daha zordur. Bu adımı bile ağzını açmak zorunda kalmadan ne kadar basit ama etkili şaşırtıcı.