Burch university sarajevo

Ben onlara sayfa dyslexics için gibi bakmak ne birkaç giderlerini gösterdi ve onlar ile mücadele neden açıkladı okuma ve yazma.  Ben de onların hediyeler hakkında konuştuk ve nasıl müdahale sağ tür, özellikle, birçok alanda excel olabilir. sistematik phonics talimat içeren müdahale okuma   Tyler memnun olduğunu, ben görebiliyordum sunumun ardından, ve hepsi bu Bu benim için önemli. Burch university   sarajevo   Ama gerçekten beklemiyorduk sonra. ne geldi   öğrendiklerini vardı annelerin bir çift bana çocuklarını anlatmak için o hafta sonra bana ulaşın bu sunum çok heyecanlı eve gelmişti ve.   Bir çocuk söyledim onun Anne, “Ben okuma ile mücadele tekrar çocuklar eğlenceli hale asla.”   kimin kardeşi dyslexic bir başka çocuk, ben şimdi, anne. olsun “, dedi   ben her şekilde Çad (kardeşi) yardım etmek istiyorum. ”   Bu anlarda, ben sadece ne yaptıklarını gücünü biliyorduk.Sunum 10 dakika toplam aldı, ama Tyler ve yılın geri kalanı için onun sınıf deneyimi için hayat değiştiren oldu.  Benim işim öğretmenleri haberdar etmek ve onların öğrencilere yardımcı olmak için bu Orton-Gillingham tabanlı bir program onları eğitmek için ama ben bu konularda öğrencileri eğitmek için ne kadar önemli olduğunu hiç bir fikrim yoktu.

 

Jennifer Springer öğrencileri bilinçlendirme önemini biliyordu ve bir sonucu olarak, o bir çocuk kitabı yazdı başlıklıMy Friend Jade . sık sık yanlış anlaşılan özel ihtiyaçları olan dokuz yaşındaki kız hakkında,   makalenin sonunda, Springer dedi :   Benim öğrenciler için bir savunucusu olmak İşimin en önemli yönü gibi hissediyorum, çünkü bana bu kitabı yazmak için için “Bu önemliydi. Onlar benim için dünya demek ve diğerleri onların harika nitelikler ben ne şekilde görmek mümkün olmak istiyorum. Bu kitap, bu yönde atılmış bir adım gibi hissediyorum. ”

Ben duygularını yankı ve kalp bu konunun ciddiyetini almak için tüm eğitimciler çağırıyorum.   sınıfınıza öğrenme güçlüğü olanların mücadeleleri ve hediyeler açıklayan bir kaç dakika Harcama, disleksi gibi, zararlı, gereksiz alay gelen onunla yaşayanların kaydedebilirsiniz ve zorbalık.   Bu sizin kariyerinin en önemli öğretim anlarından biri olabilir.