C

Şimdi sorunu yapmak olsaydı, sadece tahmin olmadan yapabilir? Eğer cevap olabilecek? Ne kadar sürer? Eğer bir hesap makinesi ile bunu yapmak için izin verildi bile, bunu bir hesap sadece zaten sınırlı yardımcı olacağını, çoğu hesap makineleri bir kalanı size cevap vermeyecektir farkında mısın?

Yukarıdaki gibi sorulara, tüm bölme yapabilirsiniz herkes sadece bazı sağduyu ve öğrenebilirsiniz basit bir teknik kullanılarak, testler birçok değerli dakika kapalı lop, ve onun cevabını çok daha emin olmak mümkün olacak .

teknikler sadece testler için değil, ama her gün için de kullanabilirsiniz. Vb faturaları, vergi, sergiyi tüm güvenle bölme yapabilirsiniz zaman daha kolay yapılır.

Açıkçası bu beceri sadece öğrenciler için değil. Alternatif zihinsel-matematik yöntemlerini öğrenerek bir yararı, veliler ve öğrenciler eşit olmasıdır. TRAVNİK ÜNİVERSİTE yöntem hem yeni, bu yüzden yerine ebeveyn sadece bir çocuk öğretmek sahip, bir öğrenme deneyimi paylaşmak. O ebeveyn ile eşit statüye sahip gibi bir çocuk hissediyor, “sindirme faktörü” çözüldü ve çocuk vurguladı hissetmek zorunda değildir, ve ebeveyn onun gibi hissetmek zorunda değil ya da o vardır Bir uzman olmak. Herkes dinlenmek ve eşit hızda öğrenebilirsiniz.

Hiç kimse insanların çoğu düzgün gerçekten ne matematik tanıtıldı değil bu sadece var, matematik de gerçekten kötü. Bu ilçeler ile başının üzerinde öğrencilere yendi okul konusu değil. Bu doğru herhangi bir matematikçi olarak çok var senin dünya senin dünya, keşfetmek ve açıklamak için harika bir yoldur.