Canberra Üniversitesi

Avustralya Amerikalı öğrenciler yurtdışında eğitim ve benzeri şirketlerin en popüler yerlerinden biri olan Capa ve AIFSkolay bunu yapmak programlar sunuyoruz. Açıkçası, genellikle Freshman yıl sonra, üniversiteye sırasında bunu yapmak zorunda olacak. Çoğu öğrenciler junior yıl boyunca Avustralya ve ABD arasındaki mevcut güçlü ittifak ile yurtdışında eğitim eğilimindedir, kolayca bir dönem, aşağı altında okuyan, hatta bütün bir okul yılını geçirmek için uygun vize alabilir.

Perks : Avustralya’da yurtdışında okuyan Bazı olayları yaz kış olduğu gerçeğidir, ülkenin çeşitli eko-sistemi vardır ve birkaç Avustralya şehirleri, dünyanın en yaşanabilir arasında derecelendirilir.

Seni ilgilendiren ortamı varsa, deneyin SFS Yurtdışı Eğitim Programı tropikal yağmur ormanlarının içinde. Siyasete ilgi duyanlar de öğrenim görebilirler Canberra Üniversitesi , Avustralya’nın başkenti. Son ama en az değil, büyük sörf ile bir plaj yakınında kendi sistemini geçirmek isteyenler ile eğitim görebilirsiniz Newcastle Üniversitesi’nde Yurtdışı Eğitim Ağı . Bunlar Oz sizin yurtdışında çalışma deneyimi geçirmek için birkaç yolu vardır.

Ifadeler-bilmeniz gerekir : “Uni” (Üniversite), “Reckon” (sınıfta bir görüş sunan kullanımı) ve “Wag” (yapıyorsun gerektiğini, hangi okul atlayın).