Clubclass malta dil okulu fiyatları ücretleri

MOSKOVA – Korkunç İvan, Rus çarı, Clubclass malta dil okulu gerçekten Kremlin yakınlarındaki yakın zamanda düzenlenen bir çılgınca popüler tarihsel sergi göre, Ivan So Bad düşünülmelidir.

Sergi gibi Çar İvan IV miscasting Batı haber medya “Korkunç.” Bir cani despot yabancılar tarafından sadece hakaret oldu ona etiketleme kanıtı olarak sunuldu zulüm 16. yüzyıl çarın asker gösterdi çağdaş Alman gravür bir ekran suçladı.

O da Batılı yaptırımlar çarptı ilk Rus lider oldu, ekran metal satışları üzerinde sözde yasağı ile, iddia Rusya’nın topların ilk yerli üretim isteyen.

Tanıdık geliyor mu? gösteri tarihçiler ve diğerleri deforme demek birçok yeni gişe rekorları kıran fuarlarından biri olan Rusya’nın mevcut Kremlin politikasını haklı yanlış paralellikler oluşturmak için ‘ın geçmişini.

“Geçmiş bir ideolojik araç olarak kullanılıyor,” Nikita P. Sokolov, bir tarihçi ve editör dedi. En büyük gösterileri bazı mesajı, o oldu, “dedi Rusya’nın güçlü bir komutan ihtiyacı kuşatılmış bir kale olduğunu, ve herkes Rusya demokratikleştirme ve bu ülkeyi zayıflatmak için çalışıyor komutanı gücünü sarsmaya çalışıyor.”

Fotoğraf

Moskova’da askeri bir sanat gösterisi Rusya’nın geçmişini ovma son sergiler biridir. Kredi New York Times için James Tepesi
Bazı gösterir yarattı Müze yetkilileri Kremlin emirleri olduğunu yalanladı. Aksine, dediler, Sovyetler Birliği’nin çöküşü 1991 rebalancing gerekli aşırı olumsuz tarihsel araştırma sel Unleashed.

“Bir kez değil herhangi bir devlet temsilcisi geçmişi yazılmalıdır nasıl anlattı vardır,” Yuri A. Nikiforov, sözü geçen Dünya Savaşı tarihçi. “Rus tarihçiler başkanın ayarlamak için dans sadece doğru değil.”

Sayın Nikiforov için bir gönüllü küratör olarak çalışan Rus Askeri-Historical Society devlet eleştirmenler ideolojik sergiler ücret lider sorumlu. Savunma Bakanlığı ile işbirliği Vladimir R. Medinsky, kültür bakanı tarafından 2012 yılında kurulan, toplumun yayınlanmamış bütçe ile bir yarı-kamu kuruluşudur.

Rusya zafer Başkanı Aziz bir hedef haline geldi vurgulayan Vladimir Putin o zaman 2012 yılında yaptığı üçüncü dönem başladı Askeri-Tarih Kurumu kurucu At -. 1917 devriminden sonra dağıldı emperyal sürümü modellenmiş – Putin hükümeti rehin Destek ve değerlerini savunmak için örgüt öğütlenen “vatanseverlik ve köklerimize vatanımızı, milli onuru ve sadakat savunan kutsal görev.”

Sayın Nikiforov aksine, Sayın Medinsky hevesle Kremlin’in tavsiye kabul etti. “Biz çok Kremlin emir bu tür ihtiyaç,” dedi. “Onlar çok doğru.”

Sayın Medinsky babası, Rostislav, gazileri ‘konularda bir danışman, Kırım Rusya’nın ilhak son bahar kutluyor resimlerinin bir sergi bu ay tarihsel toplumun hedeflerini özetledi.

Fotoğraf

Rus askeri modern bir birimin, ülkenin silahlı kuvvetlerinin tarihini kapsayan Moskova’da sergi parçası bir resim. Kredi New York Times için James Tepesi
Askeri-Tarih Derneği “yüksek vatanseverlik ruhuyla vatandaşları yetiştirmek ana ideolojik görevlerinden biri çözme,” dedi. Arazi ekilen değil orada burada “Çünkü, yabani otlar büyür. Hiçbir ideolojik motif, bir vakum formları ve faşizm başını yükseltir Orada nerede. ”

Ana hikaye okumaya devam edin
Ivan Korkunç ve diğerleri ile toplumun gişe rekorları kıran gösterisi Manej, hemen Kremlin dışında bir 19. yüzyıl sergi salonunda geçen sonbaharda düzenlenen ve 250.000 kişiyi çekti.

Benim Tarihi “denir. Ruriks, “Rusya’nın kalbi haline alanlar üzerinde, MS 900 civarında başlayan, yaklaşık 700 yıl hüküm sürdü hanedanı kutladı. Eleştirmenler Sayın Medinsky belgelemek için çok zordur Rus tarihinin bir dönem kendi yorumunu desteklemek için gösteri kullanılan söylüyorlar.

merkezi temalar Rusya uzun sadece birlik içinde bu işgalciler sınırdışı mümkün ve çok sayıda efsaneler onun geçmişi hakkında büyümüştü ki olduğunu, saldırı altında olmuştur vardı.

Eleştiri Ivan Korkunç ve yaptırımlar da dahil olmak üzere birçok konuda, onun tedavisi ile ilgili hüküm oldu. (Çok büyük tekno müziği bahsetmiyorum.)

Ivan 1564 yılında gizli polis özgün sürümünü kurdu, Sayın Sokolov, tarihçi dedi, ve onun infaz değil, bazı Batılı kurgu, zalim idi. O Ivan’ın zaman önce başladı çünkü Batılı yaptırımlar topların ilk yerli üretim istendiğinde iddiası, dedi, ayrıca yanlış oldu.

Fotoğraf

Dünya Savaşı. Galip Clubclass malta Sovyet birliklerini gösteren bir resim Kredi New York Times için James Hill,
Şimdi Baltık ne de – – komşu devlet daha sonra Livonia denilen blok Rusya’dan teknik yetenekli insanlar yaptım, Sayın Sokolov dedi, ama Rusya bol vardı çünkü hiçbir metal ambargo vardı.

“Bu tamamen politik sergi değil, tarihsel bir biriydi,” dedi.

Sayın Medinsky, kültür bakanı, uzun uzadıya tarih tartışmaya hazırdır. Korkunç İvan, dedi, daha iyi “Ivan Sıkı.” Olarak işlenip olurdu Rusça “pozitif” terimi infazlar çarın insan hakları sicili gelince, dedi, aslında Kraliçe Elizabeth’in bu İvan Grozni bir yanlış tercüme olduğunu İngiltere Ben çok kötü oldu.

“Bu PR; Bu bir sıçan ve bir hamster arasındaki fark, “dedi. “Bu sadece görüntü verme” dedi.

Tarihçiler Rusya, tarihin bir dezenfekte sürümüne geçiş ideolojiyi vurgulamak dar, Sovyet tarzı yorumların dönmek için 1990’ların nispeten açık sorular durdurulması olduğunu endişelerini dile getirdiler. Putin geçen yıl bu eleştirileri reddetti.

Ancak Rus tarihinin karanlık yönlerini vurgulamıştır müzeler kapatıldı bile baskı altında ya da var. Devlet desteği kesildi sonra, örneğin, Perm-36, restore Sovyet çalışma kampında gerekçesiyle kuruldu siyasi baskı odaklanmış bir müze erken Mart ayında kapanış açıkladı.

Fotoğraf

Çar Nicholas II yaralı askerlerin bir resim gösterilir. Kredi James Hill, New York Times için
Ideolojik bent olmadan müze sergileri bol, elbette vardır. Ancak çok sayıda gösterir, geçmiş ve günümüz arasında çizilen paralellikler ince değildir. uygulama Nazi Almanya’sının 1945 yenilgisinin 70. yıldönümünü anmak için yeni sergiler puanları ile şişmeye bekleniyor.

Askeri-Tarih Kurumu Sayın Nikiforov Parlamentosu yakınındaki eski bir elektrik santralinin düzenlenen denilen bir sergi “Unutmayın,” küratörlüğünü.

Çoğunlukla eski fotoğraf kullanarak, sergi, özellikle gibi yerlerde, Nazizm’in yükselişi üzerinde yoğunlaşmıştır Ukrayna ve Baltık; Hitler’in ‘ın zulüm; ve Doğu Avrupa’da sürücüye öldürülen bir milyondan fazla Sovyet askerleri Berlin yakalamak için.

Ana hikaye okumaya devam edin Ana hikaye okumaya devam edinAna hikaye okumaya devam edin
gösteri de mevcut politika doğru belirgin bir selam verdi: Bir yükselen lobi duvar Ukrayna’da mevcut sağcı gruplar tasvir.

Rusya nedeni olduğunu savunuyor , bir yıl önce Kırım’dan emilir ve daha sonra Doğu Ukrayna’da mücadele ayrılıkçı kabul oldu devrilmesi Şubat 2014 yılında Kiev hükümetin Nazi canlanma gerçekleşti.

“Bu ekran kuvvetleri insanlar düşünmek, ama hiçbir yerde değil, turlar, böyle bir ilkel paralel çizerim,” Sayın Nikiforov dedi.

Ana hikaye okumaya devam edin

Grafik: Ukrayna’da Rusya’nın Endgame
Sovyetler Birliği’nin ve lezzetsiz yönlerine kısa günah çıkarma veriyor “Remember” Dünya Savaşı kadar Nazi Almanyası ile Moskova’yı müttefik Molotov-Ribbentrop paktı gibi, tarihin Hitler’in işgal “, çok oda yok Böyle sadeleştirme kaçınılmaz” 1941 yılında küratörü dedi.

Rusya’da Çağdaş Tarih, bir büyük Müzesi, Ukrayna için 1943 kavga hakkında denilen bir gösteri “Zafer Yolunda,” featuring olduğunu.

Bir rehber güncel olaylara bağlantısını yaptı. “Biz Ukrayna topraklarında bugün gördüğümüz gibi, bu olaylar tarihe yok etmedi,” dedi. “Kor yanmaya devam ve ne yazık ki bu faşist yangın bir yıl önce yine yanmaya başladı.”

Irina Y. Velikanova, geçen yıl müze çalıştırmak için atanan eski Moskova Belediye Meclisi üyesi, herhangi bir tarihsel müze misyonu vatanseverlik köklü gerektiğini söyledi.

“Biz Rus gençlerin vatansever ve sivil pozisyonunu oluşturan ilgilenen gerçeğini gizlemek değil,” dedi. “Amacımız müze çıkarken, tüm Ruslar kendi ülkesinin gurur olacağını” dedi.

Günlük gazete için Kommersant sanat dünyasını kapsayan valentin Diaconov, o da gitmek umuduyla, tarihsel sergiler görmezden çalıştığını söyledi.

“Bunlar temelde şov var,” diye Tarihin bahsetmiyoruz “dedi; çok karmaşık. Biz süper kahraman bahsediyoruz. “