Denklik sorunu yaşamayan üniversiteler

Oğlunuz veya kızınız için özel eğitmenlerin hizmet alımı kesinlikle uzun vadede onları fayda sağlayacaktır.Çalışmalar göstermiştir ki özel ders sergi için gitmek öğrenciler okulda daha iyi bir performans. Bir öğretim moduna bu mükemmel para cezası öğrencilerin anlayış ayarlı Bunun nedeni olduğunu. Ayrıca, bir sınıf ortamında büyük gruplar halinde zor öğrenme bulabilirsiniz öğrenciler vardır. Denklik sorunu yaşamayan   üniversiteler Böyle özel durumlar onları bireysel ilgi ile iyi öğrenmelerine yardımcı olabilir. Ayrıca, akademik gelişmiş öğrenciler için, bu tür sınıflar konu için ilgi oluşturmak ve bunu onları motive set müfredatıyla ötesinde keşfetmek için yeterli kapsamı var. Öğretmen de öğretim sanatında etkin olmalıdır bu hedeflere ulaşmak için. Burada öğretmenler etkili bir şekilde öğrencilere ders vermek için bazı kurallar vardır.

Öncelikle çocuğun motive sanatını öğrenmek. Bu kadar yakından çocuğu çalışma? Lar güçlü ve tercihleri. Çocuk bunları kullanmak için yeterli kapsam elde olup olmadığını öğrenmek için çalışın. Öğrenci güven ve kendini güvence varsa Ayrıca bkz. O ilgi ve spor, müzik veya tiyatro belirli yetenekleri olsa bile, onu o katılmak öneririz.Bu onu çok akademik görevlere dikkat yardımcı olacak ona güven getirecek.

Don? T fakir sınıflar için bir öğrenciyi cezalandırmak. Bu konuda doğru güven ve usher korku azalacaktır. Yüksek ama makul beklentileri tutun. Onun sorunlarını bilmek çalışın. O ödevini yapmazsa onun için çok zor Örneğin, öğrenmek; ya da o başlarken konusunda sorun yaşıyorsanız eğer. Ona yardım. Başarının temel engellerin depresyon, aile sorunları, olumsuz akran etkisi, ya da bir öğrenme güçlüğü vardır.