Diponegoro Üniversitesi


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/terriblenewsforterriblepeople.com/httpdocs/wp-content/plugins/geolocation-plus/geolocation.php on line 516

Diponegoro ÜNİVERSİTESİ PROFİLİ

Diponegoro Üniversitesi (Undip – http://undip.ac.id) Semarang, Central Java başkenti bulunan önemli bir üniversite olduğunu ve Semarang en iyi üniversite olarak kabul edilir. Bir özel üniversite 3’üncü yıldönümünde 9 Ocak 1957 tarihinde kurulan Öncelikle Semarang Üniversitesi olarak adlandırılan, Diponegoro Üniversitesi oldu, Cumhurbaşkanı Sukarno Diponegoro Üniversitesi Semarang Üniversitesi adını değiştirdi ve daha sonra yasal aracılığıyla onaylanır devlet üniversiteye durumunu, değişti hükümet kararnamesi.

Diponegoro Undip Semarang, Central Java Eyaleti başkenti yer almaktadır. üniversite kampüsleri Tembalang, Gunung Brintik, Jepara ve Pleburan bulunan 5 kampüsleri dağıtılır. Pleburan kampüs kampüsleri arasında en eski kampüs olduğunu. Bu Sosyal Bilimler, Yüksek Lisans Programı ve diğer bazı birimlerin tüm fakülteler bulunmaktadır yaklaşık 7 ha, kaplar. Gunung Brintik o dr yanında bulunan kampüs. Kariadi Hastanesi Tıp Fakültesi sitedir. Tembalang kampüs, yaklaşık 213 hektarlık yeni ve en büyük kampüs, merkezi yönetimin yeri ve Fen ve Teknoloji tüm fakülteler olduğunu. Bu arada Jepara, Teluk Awur kampüs, yaklaşık 60 hektarlık bir alanı kapsayan, Balıkçılık ve Deniz Bilimleri Fakültesi site olduğunu.

Semarang bir, çekici kompakt ve başarılı başkentidir. Yüksek yaşam kalitesi bağımsız araştırma, mükemmel kültürel, sportif ve eğlence tesisleri ile gösterilir. Semarang yaygın yaşamak ve okumak için hangi olağanüstü bir yer olarak kabul edilir gelişen ve cazip bir şehir olduğunu. Modern başkenti doğru bir kültürel ve dinlenme tesisleri ile, kompakt, kolay ve ucuz bir yerde tüm avantajlarını birleştirir.

UNDIP kendi öğretim ve araştırma için uluslararası bir üne sahip, Endonezya en popüler devlet üniversitelerinden biridir. Lisans ve yüksek lisans, bizim üstün araştırma için hem de dünya ve yerel toplum, işletmeler ve sanayi ile çalışma – Endonezya’nın önde gelen üniversitelerinden biri olarak, bizim itibar yüksek bizim öğretim kalitesi dayanmaktadır. Bu ülkenin refaha katkıda bulunacak insan sermayesi ve yenilikçi teknolojilerin geliştirilmesinde öncülük etmek bizim misyon tarafından desteklenmektedir. Üniversite, yeni öğrenciler tarafından doldurur yapabilirsiniz son teknoloji ve rahatlatıcı pansiyon konaklama çeşitli hibe tarafından desteklenen yenilikçi çalışma olanakları bir dizi geliştirdi.

Vizyon:
2020 yılında mükemmel bir Araştırma Üniversitesi olmak

Misyon:
* kalite ve yüksek yeterlilikleri olan mezunlar yetiştirmek eğitim miktarını artırmak ve bilim, teknoloji ve sanatın gelişmesine katkıda bulunmak.

* Yerel kültürü ve kaynakları öncelik vererek bilim, teknoloji, sanat ve geliştirmek için bir çaba olarak kalite ve araştırma, yayın miktarını ve fikri mülkiyet haklarını iyileştirmek için.

* Kalite ve uygulamak ve bilim, sanat Teknolojisi ve geliştirmek için bir çaba olarak toplum hizmetlerinin miktarını artırmak için.

* Üniversite yönetim profesyonelliği, yeteneği, hesap ve bağımsızlığı artırmak için.