Diş hekimliği

Müzik herhangi bir anda hayatımın yolculuğuna tanıklık olmuştur. Ben severek ben genç bir çocuk ya da bizim çarpma gerçekleri ve bizim devletleri ve başkentleri öğrendim hocam bizimle seslendirdi çekici melodileri gibi hasta iken annem bana seslendirdi şarkıları hatırlıyorum. Diş hekimliği Tabii ki ayarlamak için benim ABC öğrenme unutamadığı Twinkle Little Star, Twinkle. Ben kristal netliğinde Derek Mağarası sonunda bana en çok beklenen ilk öpücük verdi radyoda çalınan şarkıyı, ve geçimsiz sözleri hatırlıyorum arka planda benim gelecekteki kocası beceriksizce ilk defa beni istedi. Bu şarkılar beni hatırlamak ve benim özel anları ve anıları yeniden yaşamak için izin verir benim zihinsel defteri vardır.
Chris Brewer, yazarı Müzik ve Öğrenme “Nasıl işe gitmek ya da okul biz kapattığınızda çoğu insan için müzik henüz kendi kişisel yaşam böyle güçlü bir parçası olduğunu ve öyle?” diye soruyor sınıfta müzik kullanımı Bizim eğitim ve öğrenme etkinliklerini artırır öğrenme bir atmosfer yaratabilirsiniz. Sadece müzikle öğrenme ve daha etkin bir şekilde düşünme işleme çocuklar vardır, ama ilgi çekici ve sadece düz ole ‘eğlenceli!
Bir eğitimci olarak ben, müzik ilk elden öğrenme gücünü yaşadım. Benim üçüncü sınıf öğrencileri çarpma gerçekleri ezberleme katıldı Bir yıl gibi, onlar odak ve son derece başarısız olmadan edildi. Ben öğrencilere otantik uygulama ve sunulan rağmen eller deneyimleri, gerçekleri saklama onlar için çok zordu. Bir kapris üzerinde ben çekici ayarlamak için 8 faktörleri söylemeye karar O Mountain Yuvarlak ‘geliyor olacak. İlk başta, onlar kuşkusuz onların öğretmen olarak biraz bir sınıf zemini kullanıldığı neden olarak gözlü, geniş ve meraklı Amerikan Idol sahne, ama onlar benim tuhaflıklar alışmış ve sadece onunla çalışan başladı. Sonunda kendimizi dans ve zevk ve şevk ile sekiz faktörleri söylerken yenmek için yürüyen bulundu.