Duke Üniversitesi


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/terriblenewsforterriblepeople.com/httpdocs/wp-content/plugins/geolocation-plus/geolocation.php on line 516
DENEYİM dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler, öğretim üyeleri ve personel sıkı sıkıya toplumun bir parçası olarak Çin. ENHANCE kursları çalışmaların aşağıdaki alanları alarak büyük sizin lisans:

  • Küresel Sağlık
  • Çince dil
  • Beşeri bilimler
  • Sosyal Bilimler
  • Fiziksel ve Doğa Bilimleri
  • İş ve Ekonomi

ENGAGE ., kültürel farkındalık geliştirmek dostluk kurmak ve yaratıcılığı ortaya çıkarmak için tasarlanmış çok sayıda müfredata faaliyetleri ile Çin kültürü ileKEYFİNİ yaşamak gibi Şangay ve Suzhou kolay erişim ve yeni Duke Kunshan Üniversitesi kampüsünde öğrenirler. EMERGE bir şekilde DKU adresinden yarıyıldan Derin Çin anlayışlar ile küresel vatandaş size kariyer için hazırlamak gibi.

Duke Kunshan Üniversitesi (DKU) Kunshan, Çin kentinde dünya standartlarında, liberal sanat araştırma üniversite yaratmak için Duke Üniversitesi ve Wuhan Üniversitesi arasında bir Çin-Amerikan ortaklığı olduğunu. DKU Küresel Öğrenme Dönemi üst% 25 içinde bir sıralama ile, şu anda genellikle lisans çalışmaları ikinci veya üçüncü yılında, diğer akredite kurumlar kayıtlı dünyadan lisans öğrencileri için yenilikçi bir liberal sanat dönem-uzun eğitim programı onların sınıf. Öğretim dili İngilizce olan, yazılı ve sözlü İngilizce yeterlilik gereklidir. İngilizce konuşanlar uygulama malzemeleri ile (örneğin CET ve / veya TOEFL gibi) dil değerlendirme testi puanları sağlayabilir yerli olmayan öğrenciler. Öğrenciler bir kabul kararı öncesinde kişisel görüşme gerekebilir.