Dünya editörü

Çizgiden: Rebecca Kamber ve Vanessa Allen

Rebekah Brooks politikacılar, pop yıldızları ve kraliyet hedeflenen telefon korsanlığı altı yıl kampanyası başkanlık, Old Bailey dün duydum.

Eski Dünya editörü Haber ve gazete ayrıldıktan sonra iletişim Tory partisinin direktörü oldu onun ardından milletvekili Andy Coulson, iddia sesli müdahalelerde ‘binlerce ve binlerce’ yaptırım.

Mahkeme, yasadışı telefon dinleme şimdi feshedilmiş tabloid de teğmen bile ‘do-it-yourself hack’ için özel bir telefon hattı kullanılır ve rakip gazetecileri hedef aldığını kadar yaygın olduğunu duydum.

Kamu görevlilerine, bozuk ödemeleri hack ve adaletin seyrini saptırmaktan telefona ilişkin iddia komplo, bir on yıl içinde yayılmış, jüri söylendi.

Şimdi gazete, Neville Thurlbeck, 52, Greg Miskiw, 63, ve James Weatherup, 57 üç eski haber editörleri, tüm kesmek arsa kendi parçası suçunu kabul olduğunu ilk kez ortaya çıkabilmektedir.

Kağıt bir ‘yaygın’ telefon hack kültürde, Kraliyet Ailesi’nin üyeleri sesli Rab Fre-derick Windsor, Prens ve Prenses Michael of Kent oğlu da dahil olmak üzere, ele alındı.Jamie Lowther-Pinkerton, Princes William ve Harry eski özel sekreteri, aynı zamanda hedef aldı.

Hacklendi Ünlüler Sir Paul McCartney ve onun ardından eşi Heather Mills, yanı sıra aktör Jude Law ve zaman onun kız arkadaşı Sienna Miller bulunur.

Dün modeli Kate Moss, şarkıcı Will Young ve aktris Joanna Lumley iştirakleri de hedeflenmiş ilk kez ortaya çıktı.