Edith Cowan Üniversitesi


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/terriblenewsforterriblepeople.com/httpdocs/wp-content/plugins/geolocation-plus/geolocation.php on line 516

Edith Cowan Üniversitesi (ECU) Batı Avustralya’da toplulukları ve uluslararası öğrencilerin önemli bir kohort hizmet veren büyük çok-kampüs kurumudur.

1991 yılında üniversite statüsü verilmiştir, ECU beri disiplinlerden geniş bir yelpazede yenilikçi ve pratik dersler geliştirmiştir, bir canlı araştırma kültürü kurdu ve kendi alanlarında kesme kenarında çalışan birçok kalite araştırma ortakları ve araştırmacıların büyüyen dizi çekti.

ECU lisans ve lisansüstü düzeydeki 20.000 ‘den fazla öğrencisi vardır. Yaklaşık Bunlardan 4.000 90 ülkeden gelen uluslararası öğrenciler.

400’den fazla ders dört fakültelerin aracılığıyla sunulmaktadır:

İş ve Hukuk
Bilgisayar, Sağlık ve Bilim
Sahne Sanatları Batı Avustralya Akademisi içerir Eğitim ve Sanat, (WAAPA)
Bölgesel Profesyonel Çalışmalar
ECU kendi çalışma programlarını tasarlarken, yerel ve yurtdışı özel ve kamu kuruluşları ile yakın işbirliği içinde çalışmaktadır.

Üniversite Mount Lawley ve Joondalup iki metropol kampüsü vardır ve aynı zamanda Bunbury bir kampüs, Perth 200km güney Batı Avustralya’nın Güney Batı bölgesini vermektedir.

ECU eğitim engelleri yıkmayı taahhüt ve Batı Avustralyalılar potansiyel ulaşmak yardımcı yüksek öğretime alternatif giriş yollarının geliştirilmesinde öncü olarak kabul edilir.

Toplumla Nişan Üniversitesi’nin stratejik hedeflerinden biridir ve çok çaba gruplarının çeşitli oluşturulan üretken ve karşılıklı yarara dayalı ortaklıklar sağlamada yatırım yapıyor.

E-ticaret, mikro-elektronik mühendisliği, polis çalışmaları, eğitim, ekosistem yönetimi, palyatif bakım, sosyal adalet ve insan hizmetleri gibi alanlarda sektör ortakları ile araştırma üzerine bir vurgu ECU canlı uygulamalı araştırma kültürünü geliştirmek gördü. Onun Vario Sağlık Enstitüsü, örneğin, önleyici sağlık araştırma WA en büyük güç merkezi oluşturmak için farklı disiplinlerden gelen 60 bilim adamı bir araya getiriyor.