edu yurtdışı eğitim

Johnny Jewel film müzikleri tarihinin nihai müziği yeniden mix proje oluşturduk olabilir: soundtrack’inde 37 ipuçlarının hiçbiri Ryan Gosling Lost River onlar filmde duydum gibi tam olarak.

lideri Chromatics , Cam Şeker ve Simetri İtalyanlar sahibi It Better etiket mı söz değil, bu ay çıkacak vinil sıfırdan müzik remix kaldırıldı ancak olmuştu müzik ekledi “son psikolojisini haberdar Film “ve skor malzemeden altı suit yarattı.

“Bazen resmi maç için kendinizi kapatmak gerekir, çünkü deneyimi (bir soundtrack için) genişletilebilir hissediyorum,” edu yurtdışı eğitim Jewel Los Angeles Los Feliz Mahallesi’nde evinin köşesinde bir kafede öğle yemeği diyor. “Soundtrack (albüm) sadece dinleme deneyimi için ve dizi parça 1 37 izlemek için dinlenmelidir yapılır.

“Olur bu yay var. Eğer plakalı üzerinde açtığınızda geçişler şunlardır: her kayıt tarafı kendi takımdır. ”

Warner Bros yayınladı Kayıp Nehri, Los Angeles ve New York’ta ve ulusal VOD tarihinde sinemalarda 10 Nisan’da Gosling ilk yönetmenlik ve yazarlık ilk. Film yıldız Mad Men ‘s Christina Hendricks, Iain De Caestecker, Saoirse Ronan veMatt Smith daha keşfedilmemiş topraklarında Jewel indi sesler de soundtrack kullanılır,.

Iletişim Sekiz adet de interludes olarak kullanılan müziği Jewel, 10 saniye içinde limit habersizce ve. Sadece o zaman limitini aşan oldu, o kullandığı iletişim outtakes ziyade film oldu.