Ekonomi ve İş Atina Üniversitesi


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/terriblenewsforterriblepeople.com/httpdocs/wp-content/plugins/geolocation-plus/geolocation.php on line 516

Ekonomi ve İşletme (AUEB) Atina Üniversitesi, başta Avrupa Ekonomi ve Uluslararası İktisat, İşletme, Pazarlama, Muhasebe ve Finans, Yönetim, Teknoloji, Bilişim alanlarında lisans ve lisansüstü düzeyde hem de eğitim veren bir kurumdur İstatistikler, Karar Bilim. AUEB kendi fakülte, öğrenci ve akademik programların mükemmellik için bilinen seçkin kamu öğrenme kurumudur.

Sekizden fazla on bir ömrü boyunca ekonomi ve işletme çalışmaları öğrencilerin önemli sayıda mezun olmuştur.Ayrıca kendi personeli ve mezunları aracılığıyla ülkenin ekonomik, sosyal ve siyasal yaşamda önemli bir rol oynamıştır. O da yüksek düzeyde bunu yaparken devam edeceğini görmek için asil hırs olduğunu. Bir son araştırmalar Der Spiegel dergisi tarafından yürütülen yılında, 500 Avrupa Üniversiteleri arasında, AUEB iyi 5% 25 yerde listelenmiş olan sıralamaya. Bu kayda değer olduğunu, Ekonometri alanında, Üniversite Ekonometri Teorisi Journal’a göre 48. yerde uluslararası geliyor.

Üniversitemizin amacı sadece teorik ilkeler ve modern analitik araçlar bir ses komutuyla ile öğrencilere, ama aynı zamanda onları böyle bir lider devam etmek için gerekli olan bireysel inisiyatif ve eleştirel düşünme gibi bazı nitelikleri geliştirmek için Bugün rolü? hızla değişen dünya s. Bu amaçla, daha önce belirtilen çeşitli bilimsel alanlarda iyi dengelenmiş bir müfredat, bilgisayar merkezi ve kaliteli bir akademik kadro katkıda bulunuyorlar.Araştırma, teorik ve uygulamalı, her zaman üniversitenin en önemli hedeflerinden biri olarak kabul edilmiştir.

Büyük önemi de lisansüstü çalışmaların geliştirilmesi ve diğer Avrupa ülkelerinde değil, aynı zamanda Kuzey Amerika’da ve dünyanın geri kalanı sadece Üniversiteler ve Araştırma Enstitüleri ile düzenli temaslar bağlı olmuştur.