EN İYİ YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

Bu ana kadar, gerçeği bizim soruları cevaplamak için tereddüt. O son kez yakın bizim ışık kaybolur ve gözümüzün önünde ışık cevapları getirebilir umuduyla, heyecanla, sabırla bekler. Bu an gelmeden önce belirli bir kaç ölümlü ruhlar için, bilgi arayanlar, bu iki sorunun anlamı cevap verilecektir. EN İYİ YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI  Gerçek ilk çalışmalarına başladığından beri Truth memnuniyetle bu sorulara cevap ama eski bilmece gizli bir beklenti var olacak, parçaları tam görünümünde dağınık edilmiştir.
bilmece ilk bölümü bu :. olursa olsun biz orada olacağız, gidin, ve biz nereye biz sadece olabilir fark kadar biz nerede, biz sadece nerede olacak   Oluyor boyunca seyahat için tek yoldur hakikat yolu. Çırak ustasının kalmak gerekir gibi, hakikat bizden bu daha az kabul edecektir. Biz bilmeceyi yanıtlayan yolculuk başlar bu anda fark.
gerçeği ile yolculuk ilk adımla başlar ve bilmece ikinci kısmıdır. yolculuğun ilk adımı en önemli adımdır ve yanlış yöne alınamaz. En ruhlar yanılmak ve gerçek yol boyunca kendi yolunu kaybeder bu noktada. Uygun yönde gerekli adımları atarak olmadan, gerçeği kendi çırak olmadan devam edecektir. Gerçeği Sojourners olarak, biz gerçeğin yoluna bağlı ve dolayısıyla yaşam yolculuğumuza başlarlar.
Bizim yolculuğumuz doğumda yaşam kapıdan girdiğiniz zaman başlar ve nihayet ölüm portal üzerinden hareket kadar sürer.   Bu gerçeği hayatının pota bizim kaderimizi uydurandan bu anları arasında. Bu gerçeği kaderimizi biz başarmak için yoktan oluşmuş tek bir amaç karar bu anda olduğunu. Bu iki anları, doğum ve ölüm arasında olur, bizim kaderine karar verecek. Hakikat, onun arkadaşı kaderi ile, bizim gelecekteki kaderini karar ve yaşamın yolunu yürürken bizim amacımız belirler.