Enquirer raporlama

Ünlü skandalı – Başka madde hızla Enquirer favori yendi haline biri de vardı. Son zamanlarda, tabloid diz derin bizim politikacıların özel hayatlarına olmuştur. Onların kepçe Bazı ana akım medyanın içine onların yol yaptık; En yok. Bu dergiyi okuyorsanız, muhtemelen John Edwards Rielle Hunter adlı eski bir kampanya yardımcısı ile bir evlilik dışı ilişkisi itiraf ettiğini biliyoruz. Ne, aynı zamanda onun televizyonda Mea culpa önce Edwards hikaye ay kırdı National Enquirer, bir okuyucu olmadıkça, bilmiyor olabilir Edwards temiz gelmeden önce Hunter görünüşte özel bir uçak günlerde Karayipler “whisked” olmasıdır onların buluşma ve eski başkan adayı hakkında bildirildi onu ve 15.000 $ bir ay ayarlamak için kendi “aşk çocuğu” desteklemek için düzenlenmiş. (Edwards son Enquirer raporlama yorumladı değil, gazetecilik ve kuruluş dokunmak için henüz.)

Elbette Cumhuriyetçi başkan yardımcısı adayı Sarah Palin evli kızı hamile olduğunu biliyoruz. (Burada da, Enquirer ilk oldu, ama tabloid plansız gebelik üzerinde planlanan hikaye Senatör John McCain’in başkanlık kampanyası. Gelen resmi bir duyuru ile ön-empted diyor) Ama diğer kışkırtıcı bir ana bilmiyor olabilir Bu da dahil olmak üzere herhangi bir diğer önemli haber kuruluş tarafından şiddetle yasal işlem tehdit etti McCain kampanyası, tarafından reddedildi iddialar ve doğrulanmamış, – Palin Enquirer en raporlama yükseltilmiş klan hakkında iddialar.

Böyle Amerika’nın önde gelen skandal levha bizim medyası işgal garip bir yerdir.Enquirer Zaman veya Newsweek’e gibi New York Times ya da newsweeklies gibi gazeteler ile rekabet değil, insanlar, Us Weekly ve Tamam’a gibi ünlü dergiler ile! Bilgi için ödeme, çöp kutuları aracılığıyla helezon, takip konuları ve tüm, çoğu – Bu ana akım medya tarafından hor yöntemleri kullanır. Ve en gazete ve dergiler geri tepme eğilimi hangi seamy hikayeler türlü izlemektedir. …