Esli ile University of Wisconsin-Üstün


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/terriblenewsforterriblepeople.com/httpdocs/wp-content/plugins/geolocation-plus/geolocation.php on line 516
Amerika Birleşik Devletleri’nde bir yurtdışında çalışma programı almadan önce İngilizce dil geliştirmek gerekiyor? İkinci Dil Uluslararası sağlayan Wisconsin-Superior Üniversitesi’nde size garantili yerleştirme sunan İngilizce olarak İngilizce dil yükseltme tamamlayın. Bu başarı için hazırlamak için mükemmel bir yerdir.
İkinci Dil olarak İngilizce
İkinci Dil Enternasyonal (ESLI) olarak İngilizce özel üniversite bağlı öğrenciler için tasarlanmış kapsamlı, akademik dil programıdır. 20 yılı aşkın için, ESLI Kuzey Amerikan Üniversitesi kampüsünde okuyan hayallerini yerine getirmek için bir fırsat uluslararası öğrencilere sağlamıştır. Nitelikli ESLI öğrenciler de bizim burs yararlanacaktır – kendi lisans programının tam dönem için mevcuttur burs! Yanı sıra, lisansüstü programlar için bağlı öğrenciler ESLI programının son dönemde GMAT ve GRE yazabilirsiniz. Onların ülkenizden ayrılmadan önce Best of all, her ESLI öğrencinin kabul alır.  çalışacağım öğrencilerimiz, ESLI her öğrenciye bir tam üniversite deneyimi sunuyor kampüslerinde bulunan: tüm tesislerin ve programların yurt konaklama, öğrenci kartları ve erişim kampüs. Bizim titiz akademik İngilizce eğitimi ve akademik entegrasyon çalışmaları ve başarı için kesintisiz geçiş sağlamak.

Wisconsin-Üstün Üniversitesi

UW-Superior adanmış profesörler büyüme, enerji, araştırma ve saygı. kültürü öğrencilerle çalışmak zorlu bir akademik ortam sağlar 1893 yılında kurulan, UW-Üstün 45 lisans binbaşı ve konsantrasyonları dahil zorlu akademik programlar sunuyor ayrı ayrı tasarlanmış binbaşı ve küçüklerin birlikte iş, beşeri bilimler, sanat, doğa bilimleri ve eğitim. Üniversite ulusal Ayrım Bir Koleji ve Wisconsin Sistemi, Amerika Birleşik Devletleri. büyük ve güçlü devlet üniversitesi sistemlerinden birinin Üniversitesi bir üyesi olarak kabul edilmektedir Kampüsüuzak dakika olduğunu UW-Superior’un kampüs yerleşim bölgesinde yer almaktadır dinamik bir orta ölçekli şehir ve Lake Superior, dünyanın en büyük gölü güzellik aktivite. Kişisel Dikkat – Öğrenciler bireysel etkileşim düzeyi almayı sağlar UW-Superior sınıf başına 21 öğrenci ortalama vardır fakülte ile büyük üniversitelerde genellikle kullanılamaz olduğunu. . Tüm UW-Üstün kursları birçok lisans dersleri lisansüstü öğrencileri tarafından öğretilen birçok ABD üniversiteleri aksine, profesörler veya eğitmenler tarafından verilmektedir Çeşitlilik ve Destek 160 uluslararası ile, UW-Üstün bölgedeki uluslararası lisans öğrencilerinin en yüksek oranda vardır – Bizim kampüs topluluğu arasında 37 ülkeden öğrenciler. . Onlar Uluslararası Programlar Ofisi olarak, deneyimli profesyonel ve güleryüzlü personeli tarafından desteklenen Kariyer Hazırlanması çok yönlü liberal sanat eğitimi ve katı mesleki eğitim kombinasyonu enstitü ve başarılı kariyer için hazırlar -. . En son çalışmada, yeni mezunlar fazla% 97 ya istihdam ya da yüksek lisans okulu kendi UW-Üstün derecesini aldıktan sonra oniki ay alındı ​​vardı Finansal Uluslararası Öğrenciler için Yardımkabul uluslararası öğrencilerin% 90’dan fazlası, genellikle arasında mali yardım verilir – Yurtdışında yerleşik Öğrenim Sigortası (NTW) Programı. yoluyla yılda 5600 $ 7500 $Fakültesi 21 ortalama sınıf büyüklüğü ile öğrenciler fakülte ve personel etkileşim ve destek yüksek seviyede olsun .

Neden Esli seçmeliyim?
  1. Akademik nitelikli öğrenciler tam ESLI programları için garantili üniversite yerleştirme
  2. ESLI programları tamamlamak isteyenler için gerekli TOEFL
  3. ESLI programının tamamlanmasından sonrasına kadar GMAT ve GRE erteleme
  4. Uluslararası öğrenciler için Erişilebilir burslar
  5. Toplum ve etkinlikler – ESLI öğrencilerin üniversite ortaklarımızla tüm tesis ve faaliyetlere tam erişime sahip