Fon üniversitesi

Gıda gelince, bazı insanlar bunu her iki yönde istiyorum. Onlar ne istediklerini yemeye özgürlüğüne sahip istiyorum ama onlar ne yiyorsun için etkileri kabul etmek istemiyorum.

Biz kilo problemleri, gıda alerjileri ya da diyabet gibi gıda ile ilgili sorunları olan insanlar bu her zaman görmek, ancak onların beslenme değişmez. Fon   üniversitesi Bazen, onlar ne yemek izlemek için birisi için gerçek bir acı hayat ve ölüm deneyimi alır, ya da en azından yine yiyecek bu tür yemem emin olun.

Bir gıda alerjisi ince olduğunda, kolayca işten oluyor.

Birkaç yıl önce, ben “üst üzerinde” ADD davranışları ile genç bir adam ile çalışıyordu. Buna ek olarak, Tourette sendromu tanısı ediyorum. Ben o buğday alerjisi olduğunu keşfetti. O ne istediğini yeme sadece dokuz yaşında ve alışık olduğu için, o bir buğday ücretsiz diyet gitmek için heyecan değildi.

Ancak, buğday içermeyen diyet hafta içinde, onun yetenekleri artmış odak için. Onun aşırı enerji seviyesi daha yönetilebilir hale geldi. Etrafındaki insanlar o daha az belaya gibiydi mutlu. Hatta Tourette ile ilgili tikleri olan durdu. (Bu tikler, özellikle utanç verici olmuştu. Onlardan ücretsiz olması heyecanlandım.)

Sonra, onun dedesi ile bir Anma Günü hafta sonu geçirdi. Onlar diğer çocuklar olduğu gibi yemek mümkün değil zalim olduğunu ısrarla ve onun buğday içermeyen diyet reddetti.

Genç adam eve geldi zaman, onun sorunları dönen, ancak yaz geliyor ve ailesi onun diyet izlemek vermedi. Başladığı ediyorum nerede Eylül ayında okulun ilk gününde olarak, çocuk geri dönmüştü. Daha da kötüsü, onun anne dedesi ile anlaştı ve sordu, “sadece onun ilaç onunla yanlış nedir?”

Çocuğun alerji incelik bunun önemini örtülü.

Tükendi ve diyet dışında buğday almadan önce Şimdi, bu hatırlıyorum: Buğday senin sorunun olmayabilir. Bu liste uzun … süt veya yüksek fruktozlu mısır şurubu ya da olabilir. Birçok farklı besin alerjileri rahatsız ADD ve DEHB davranışlarını tetikleyebilir.

Diyet gücünü hafife almayın. Eğer diyet şeyleri ortadan kaldırmak, ya da, ya da her ikisi içine şeyler eklemek gerekebilir. Sadece kaldırma işlemi gibi, eklenen besinlerin büyük bir fark yaratabilir.

Diyet değişiklikleri daha büyük bir protokolün bir parçası olabileceğini unutmayın. Onlar daha iyi erişim ADD ve DEHB ile gelen tüm hediyeler yardımcı ve bunların zorlukları yönetmek olabilir. Diyet her zaman cevap değildir, ve nadiren tek sorun var.

Ancak, deneyimli profesyonel rehberlik, başlamak için iyi bir yerdir.