Fransa Üniversiteler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/terriblenewsforterriblepeople.com/httpdocs/wp-content/plugins/geolocation-plus/geolocation.php on line 516

Turistler Milyonlarca bu yıl Fransa ziyaret edecek. Onlar Notre Dame sel ve diğer siteleri kartpostal bulunan ve bir Eyfel Kulesi anahtarlık ve tüm güzel yiyecek birkaç ekstra kilo ile bırakın. Ama sen bir olduğunu, bir turist değil Fransa’da öğrenci . Siz Fransa’ya ev yapmak üzereyiz. Bunu, Fransız olmak üzere bir yabancı kültürü kendinizi, Fransızca öğrenmek için ne anlama geldiğini öğrenmek için oradayız. Sen bunu keşfettiğimiz, ülkeyi turne değil. Eğer birkaç hafta için sadece orada olsanız bile, bir öğrenci olarak, size Fransa sunabileceği en iyi maruz kalacağı. Sadece yurtdışında bir hayat değiştiren bir zaman için bu beş yaygın hatalardan kaçınmak ve emin ne en yaptığınızdan emin olun!

Cidden, yapmak. değil. bitti. paketi. Eğer olduğunuzda yurtdışında eğitim için hazırladığımız , altı yıl boyunca tüm saç ürünleri, senin 57 favori gömlek ve yeterli deodorantı getirmek, ama direnmeye cazip gidiyoruz! Paris Metro sistemi merdiven ve sonsuz koridorlar karanlık bir labirent olup sırf veya sonra bir trene Bagaj çekmek ve var olacak çünkü yukarıda küçücük raf üzerine kıpırdamak – Eğer çok fazla paketi varsa, pişman olacak koltuk. Gerçek sen düşünmek kadar ihtiyaç kalmamasıdır.