Fransa Üniversiteleri

Benim ev üniversite Fransız profesörler benim dil becerileri artıracak çok umutlu olduğunu, ve çoğunlukla, kendi öngörüleri doğru. Ilginç ve hemen pratik yollarla benim Fransızca her gün çalışmak için güçlü olmak beni çok daha iyi bir Fransız hoparlör yaptı.

Fransız artık Camus veya ezberleme çekimleri ile mücadele anlamına geliyordu, ama benim sebze işportacı ile şaka ya da çift yüksek sesle metro savunarak kulak misafiri mümkün olma konusunda oldu incelenmesi. Acil ihtiyaç ve sonsuz fırsatlara sahip sonuçta beni motive ve asla bir ders kitabı ya da sınıf ile elde etmiş olabilir benim dil becerilerini geliştirilmiş alıştırması için.

Benim başarı büyük bir kısmı Ben büyük profesör vardı . Onlar yaratıcı şekillerde Fransa, tarih, sanat, kültür ve dil öğrendim emin yaptı. Bizim Fransız öğretmen köşede bir oyun, hatta bar, yerel bir restorana, bir yemek için malzemeler satın almak için pazara, haftada bir kez bir gezi bizi alacaktı.

Bu öğretmenler biz sınıfın ötesinde öğrenmek için olduğunu biliyordu ve bu disiplinlerden tüm kesiştiği yapmak için yardımcı oldu. Benim günlük yaşamın bir canlı, kullanışlı, ilginç bir parçası oldu çünkü sonunda, benim deneyim bana dilin daha iyi öğrencisi yaptı.Dönem sonra, ben öğrendiğim Fransızca ile herhangi bir durum hakkında sadece ele verebilir emin, ülke genelinde seyahat başardı.