Gazeteci ve Paparazi

Ben sadece Noel öncesi ücra Kent benim orta yaş krizi arabada bozuldu zaman, bir hırpalanmış beyaz van uzak anayol üzerinde yukarı çekti. Yardımcı olmak için, ben düşündüm. Sürücü çıktı ama ne zaman o uzun mercek kamera ile fotoğraf çekmeye başladı. O daha iyi çekim almak için yaklaştı ve ben ona küfretti. Sonra son birkaç kilometre benim hedefe bana bir asansör teklif etti. Ben onun güdülerini şüpheli ve biraz daha ona küfretti. (Ben paparazzi doğru tamamen sempatik değilim.) Sonra ben bir taksi alamadım gerçekleşmiş ve geç oldu. Yani asansör kabul etmek zorunda.

O şimdi Dover bir pub çalışan Dünya araştırmacı gazeteci ve paparazi bir eski haberler, olduğu ortaya çıktı. Halen mutlu kaza sadece bu topraklar için otomobilin torpido gözünde onun kamera tuttu.

Bundan daha fazla, o Paul McMullan biriydi iki eski NOW tam ölçüde (Guardian ve Channel 4’un Harekât raporu üzerine) düdüğünü çaldıktan kim kesmek telefon hack özellikle eski editörü Andy Coulson altında, gazetede . Biz birlikte sürdü o doğruladı bir gerçeği – Ben bir kurban olmuştu bu, ilginç oldu. O da uygulama alışılmadık bir savunma vardı: O telefon hack sizi özgür bir toplumda yaşamak için ödemek zorunda fiyat oldu. Ben tam olarak nasıl çalıştığını sordu, ama biz zaman tükenmeden ve sonraki şey biz gelmişti ve ben, “değil yayına sadece pub duvar” onunla bir fotoğraf için poz olsaydı beni soruyordu.

Ben kabul etti ve resim usulüne uygun karşılaşma onun yaratıcı sürümü ile Pazar günü Mail bu hafta sonu göründü.