Goce delcev üniversitesi tıp fakültesi

Onun bir zaman HG Wells gibi, Nathan tutkuyla. Dünya nedeniyle yaptığı çalışmaları önümüzdeki 15 yıl içinde nasıl görüneceğini tahmin   Onun sözleri kehanet ve güçlü görünüyordu, ve ben genç bir yeni çağın biri önce oturuyordu seziyorum – hayalperest, problem çözen, düşünme hakkında düşünme yeni bir yol yaratacak vizyon. Goce   delcev üniversitesi tıp fakültesi   Bu “yumurta-kafaları,” ama sadece problemler üzerinde ama yansıtmak kapasitesine sahip dengeli, çok yönlü çocuklar değil Dünya dramatik onların etkisi nedeniyle değişeceğini nasıl iletişim kurarlar.

 

Nathan sessizce şeyler yapmak için perde arkasında çalışacak düşünürlerin arasında düşünürlerin bir akını. Temsil   Bunlar bizim gelecekteki liderleri veya yöneticileri, ancak tüm iç dağınıklığı veya dünya nasıl çalıştığı hakkında önyargılı kavramlar kendilerini boş olanlar değildir.   konukları onlar, yeni, heyecan verici keşifler insan durumun tüm yönlerini etkileyecek ki yapılacaktır bulabilirsiniz yerde gerçeği, açık.

 

Nathan gibi, bizim gelecekteki düşünürler nitelikleri ve boşluk önemini tanıyabilir.   Onlar belirsizlik ve belirsizlik şaşırtıcı doğasını işleyebilir.   Onlar çelişkili ve paradoksal anlamları ile herhangi bir sorun için birden fazla boyutları olduğunu anlıyorum.   Onlar yaklaşık geleneksel kavramları teslim hazırız Dünyanın yeni yer açmak için nasıl çalıştığını.   dağınıklığı üzerinden bir yol kesme ve düşünme bir geleneksel yöntemlerle gitmesine izin vererek, bu yetenekli gençler Robert Schuller olasılığı düşünmeye “olarak anılacaktır ne kendilerini açılacaktır. ” biz karşı karşıyayız tüm kabalığın ve çekişme ortasında, Nathan fark yaratacak.   O o çözme yeteneğine sahip olduğunu daha büyük olan sorunları olan bir genç yaşta yüz yüze durmak gibi ne unutmadı .   O güçlendirmek ve o tüm insanlık için umut ve şifa artırmak, sorunları çözer alçakgönüllü düşünüyor ve barışı getirmek için bir yönde onu itmek için bu deneyimi kullanacak.