Guardian’ın Üniversite Rehberi ,


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/terriblenewsforterriblepeople.com/httpdocs/wp-content/plugins/geolocation-plus/geolocation.php on line 516

Herhangi bir İngiliz 20-bir şey Leeds Mansiyon ve onlar hakkında hayran olacak üniversite şehrin gece hayatı ve inanılmaz içki fiyatlarını . O Oporto’nun kulübü sahne ya da size hitap Kuzey Bar gibi yerlerde vibe ve bira fiyatları geri koydu olsun – Leeds parti İngiltere Uni öğrenci için yerler hiçbir sıkıntısı vardır.

Sonuçta, Leeds Amerikan ‘bir üniversite kenti dediğimiz olur.

Leeds bir üniversite öğrencisi kendi parmaklarınızın ucunda istediğiniz her şeyi olsa da, öğrencilerin kolay burada da İngiltere’ye ve Avrupa’nın geri kalanını keşfetmek için bulacaksınız. Kuzey şehir kasabasında bir uluslararası havaalanı yanı sıra tren ve otobüs istasyonları vardır. Mutlu yurtdışında çalışma velilerimize öğrencilerin tutmak için, Leeds Üniversitesi de akademik için son derece alıyor. Göre Guardian’ın Üniversite Rehberi , “QS World University Oylamaya 2012 yılında, Leeds UK üniversitelerin dışında 17. geldim.”

Sonuçta, Leeds Amerikan ‘bir üniversite kenti dediğimiz olur. Üniversite öğrencileri burada nüfusun büyük bir bölümünü oluşturan ve tüm İngiltere ve dünyanın geri kalanı üzerinde geliyor. Yani gerçekten (Kuzey aksan en iyi!) Bir İngiliz Uni öğrencisi olmak ve sadece Hugh Grant aksan daha tarafından kazanılan gibi hissetmek istiyorsanız, o zaman Leeds İngiltere’deki yurtdışında çalışma yeridir.